Премини към съдържание

музиката ми маи ще се прцаква помогнете!


andro_baev

Препоръчано мнение

Хора, карам Лансер 2008-ма година, колата е внос от Америка. Проблема е там, че днес говорителите на левите ми врати започнаха да свирят много слабо и леко да пръщят. Това става само когато слушам CD и MP3, а когато пусна радиото всичко се оправя и го нямам този проблем. Кажете кво да правя? Настройките на радиото и на диска са едни и същи и нищо не става от там.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, карам Лансер 2008-ма година, колата е внос от Америка. Проблема е там, че днес говорителите на левите ми врати започнаха да свирят много слабо и леко да пръщят. Това става само когато слушам CD и MP3, а когато пусна радиото всичко се оправя и го нямам този проблем. Кажете кво да правя? Настройките на радиото и на диска са едни и същи и нищо не става от там.

Намери някой който се занимава с аудио електроника, ама да не е от "големите" сервизи. Може и да потърсиш нещо second hand от eBay.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам този проблем и още един колега с американски Лансер го има. Преди да ми изтече гаранцията ходих 6 пъти до балкан стар за това. Два пъти ми казаха, че няма проблем сега и докато не се появи пак нищо не могат да направят. На третия път ми казаха, че ще ми го сменят, и след 1 месец забележи, пристигна радиото и ми го смениха. Всичко 6 докато не започна пак да го прави. Ходих до балкан стар София след това още 3 пъти, и те същите глупости ми дрънкаха докато не ми изръсиха, че съм използвал неоригинални дискове, като че ли има някакво значение. Явно това е някакъв фабричен дефект, и те не искат да си го признаят. За да го оправиш удари таблото над сд-то силно и ще ти тръгнат колоните, аз така ги оправям защото вече нямам избор.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се притеснявай, моя лансер не е американски от бс е и имах същия проблем. Колегата е прав че с удар по таблото проблема се оправя за известно време. Тия в бс никога не казват за заводските дефекти, не ги е срам пък после реват, че нямат клиенти, ми няма да имат аз затова си спестих разкарването до бс и слушането на простотии от приемчика, въпреки че съм в гаранция свалих сам сидито, отидох при махленския майстор дето се занимава с кар аудио, аларми и тн. Човека го отвори и препои навсякъде и сега всичко е ок, ако лесно се сваля първо декоративната лаисна на 2 болчета е после се изскубват конзолите на щипки са, а и да не се насметеш понеже светка лампата на srs-а, обаче когато закачиш буксите лампата угасва и даже не записва грешка.

 

 

TASSO: Колега, ще те помоля, за малко по-прегледни постове.

Редактирано от TASSO
"4" за "ч", липса на главни букви и препинателни знаци
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

lancer mitsu, защо не пуснеш една тема със снимки кое как се прави, та да е от полза за останалите колеги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам този проблем и още един колега с американски Лансер го има. Преди да ми изтече гаранцията ходих 6 пъти до балкан стар за това. Два пъти ми казаха, че няма проблем сега и докато не се появи пак нищо не могат да направят. На третия път ми казаха, че ще ми го сменят, и след 1 месец забележи, пристигна радиото и ми го смениха. Всичко 6 докато не започна пак да го прави. Ходих до балкан стар София след това още 3 пъти, и те същите глупости ми дрънкаха докато не ми изръсиха, че съм използвал неоригинални дискове, като че ли има някакво значение. Явно това е някакъв фабричен дефект, и те не искат да си го признаят. За да го оправиш удари таблото над сд-то силно и ще ти тръгнат колоните, аз така ги оправям защото вече нямам избор.

ще пробвам както казвате че да видим какво ще стане.само се притеснявам данеби накрая да падне таблото:).мерси все пак!!!

Редактирано от andro_baev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се притеснявай, моя лансер не е американски от бс е и имах същия проблем. Колегата е прав че с удар по таблото проблема се оправя за известно време. Тия в бс никога не казват за заводските дефекти, не ги е срам пък после реват, че нямат клиенти, ми няма да имат аз затова си спестих разкарването до бс и слушането на простотии от приемчика, въпреки че съм в гаранция свалих сам сидито, отидох при махленския майстор дето се занимава с кар аудио, аларми и тн. Човека го отвори и препои навсякъде и сега всичко е ок, ако лесно се сваля първо декоративната лаисна на 2 болчета е после се изскубват конзолите на щипки са, а и да не се насметеш понеже светка лампата на srs-а, обаче когато закачиш буксите лампата угасва и даже не записва грешка.

 

 

TASSO: Колега, ще те помоля, за малко по-прегледни постове.

 

 

стана братле вкарах му 2 юмрука и трагнаха ама до кога не знам.благодаря за съвета!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

lancer mitsu, защо не пуснеш една тема със снимки кое как се прави, та да е от полза за останалите колеги?

Колега не виждам смисъл от снимки,както обясних почва се със сребристата лаисна на две обикновени болчета е.Необходима е само кръстата отверка,лаисната се откача и одимваш достъп до конзолите.Те са на щипки не помня само дали бяха само на щипките или имаше и болчета,но и да има ще са очевидни.Не е нищо сложно все пак аз го направих сам без да гледам от никъде.А колегата да не се притеснява няма да му падне таблото конзолите са съвсем отделни компоненти.Иначе последното нещо което съм очаквал да дефектира в японски автомобил е музиката.Резил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, и аз карам Лансър 08 от бс е купуван и точно вчере ми се появи този проблем, тъкмо щях да пускам тема даже... В крайна сметка съветвате да не се ходи до бс, а просто да се кара на обикновен аудио сервиз?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казват две добри няма. Проблемите може би идват от дългият път - поне 6 месеца по море. Когато получавах автомобила в шоурума на БС в Хаджи Димитър ми направи впечетление, че колата е на 8 км и вече дисковета са ръждясали. За мен е по-добре колата да е правена в Япония и да пристигне с някакво ниво на корозия, от колкото да е правена някъде по Източна Европа, да свети от всякъде и да не смея да карам с повече от 120, за да не се разпадне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...