Премини към съдържание

CD чеинджър на Outlander 2008


Препоръчано мнение

Колеги помагайте, уж съм грамотен човек, но нещо не мога да разбера има ли чейнджер във моя автомобил /Outlander Warrior 2008/ или не, ако има как да му се не види да му подам 2-ри 3-ти и така до 6 диск........трябва ли да активирам някаква функция? :) :icon_doh:

P.S. Във книжката /която е на инглиш/ доколкото схващам пише че трябва да активирам ауточенджер.....така ли е и как точно става работата.

И още един въпрос има ли опция за автоматично вдигане на стъклата и прибиране на огледалата при заключване?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По втория въпрос - няма.. поне европейските нямат.. уви.. глупав пропуск :) (warrior е американец май).

 

По първия.. да кажет колегите без навигация.. с навигацията имаш музикален сървър (харддиск) и CD/DVD.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Имам пежо 4007 огледалата се прибират като натиснеш 3 пъти последователно копчето за заключване на дистанционното, разгъват се като натиснеш 3 пъти бутона за отключване. Стъклата се вдигат при продължително задържане на копчето за заключване. За дисковете трябва да имаш бутон LOAD DISK натискаш чакаш малко и те кара да сложиш диска. Аз си купих един 2DIN и съм много доволен. За около 1200 лв имаш навигация телевизор ДВД вход за флашка. Всички който се продават пасват идеално на таблото и се монтират за 15 мин, малко повече време отнема камерата за заден ход.

Чао от мен

Редактирано от slim1977
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По втория въпрос - няма.. поне европейските нямат.. уви.. глупав пропуск :) (warrior е американец май).

 

По първия.. да кажет колегите без навигация.. с навигацията имаш музикален сървър (харддиск) и CD/DVD.

 

 

:) :D знам ли го и аз какъв е :) купих го от англия.......залуднах със намирането на броня за Warrior и ще го правя нормален :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Имам пежо 4007 огледалата се прибират като натиснеш 3 пъти последователно копчето за заключване на дистанционното, разгъват се като натиснеш 3 пъти бутона за отключване. Стъклата се вдигат при продължително задържане на копчето за заключване. За дисковете трябва да имаш бутон LOAD DISK натискаш чакаш малко и те кара да сложиш диска. Аз си купих един 2DIN и съм много доволен. За около 1200 лв имаш навигация телевизор ДВД вход за флашка. Всички който се продават пасват идеално на таблото и се монтират за 15 мин, малко повече време отнема камерата за заден ход.

Чао от мен

Благодаря, номера със стъклата и огледалата се получи, само че при двоен клик на бутоните, но номера със CD-то не стана ще почета малко в книжката....... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...