Премини към съдържание

Смяна съединител Оutlander 2.2 2009


Препоръчано мнение

Привет колеги,

 

Неприятно и дразнещо, но няма как... На 55 000 км взе да буксува. Виждам из форумите че не съм първия...

С две думи - тъй като няма как да мине гаранционно, ще търсим поне по нормални алтернативни варианти. Някой може ли да предложи нещо? Не говоря естествено за китайско феродо наковано в гараж :rolleyes: Нещо прилично като качество но не на цените на БС!

А, и още въпрос - ако дам на някой друг да ми го смени да не се окаже че съм си прецакал гаранцията?? Щото даже и да си намеря алтернативен диск, то икономията ще е безсмислена ако трябва да платя за труда на БС.

 

Благодаря за предложенията на всички предварително и приятна вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега опитай гаранционно ,при мен мина , смениха ми го комплект без маховика(лук) , така ми казаха колата беше на 25 000км сега е на 35000 км и нямам грижи !

ПС от опит глава не боли !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Неприятно и дразнещо, но няма как... На 55 000 км взе да буксува. Виждам из форумите че не съм първия...

С две думи - тъй като няма как да мине гаранционно, ще търсим поне по нормални алтернативни варианти. Някой може ли да предложи нещо? Не говоря естествено за китайско феродо наковано в гараж :rolleyes:

То много алтернативни варианти няма ..:) Китайско и да искаш не можеш да намериш, вариантите са 2, ОЕМ- който мисля е производство на ЛЮК :icon_hmm: и ЛЮК за който мога да ти съдействам за 340 лв. феродовия и притискателя и 260 за лагер- помпата ..

Мажовикът се проверява по специална процедура и се сменя ако има нужда ..

При теб щом само буксува и няма някакви вибрации и шумове, може да се разминеш само с уплах :D без да го сменяш ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако минеш без маховик, оргиналните феродов, притискател и лагер-помпа струват около 1000лв с ДДС.

 

Колега, това цени на БС ли са ? На мен за същото ми искат 1100 БЕЗ ДДС, тоест 350лв разлика...

И "не можело" да си го сменям сам или с алтернативни чаркове, защото "се нарушава гаранцията"....

Безпредметно е да казвам, че по гаранция НЕ СТАВА ... Нямало такъв случай при МИЦУБИШИ ! Иди обяснявай, че е имало...

 

И 360 лв труд :icon_crying: ... Не ми се събират всичките цифри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

И "не можело" да си го сменям сам или с алтернативни чаркове, защото "се нарушава гаранцията"....

Безпредметно е да казвам, че по гаранция НЕ СТАВА ...

Както ти обясних и по горе, няма алтернативни чаркове за тези коли ..:)

Единия вариант е ОЕМ-ЛЮК от представителство на Мицубиши, другият вариант е ЛЮК от магазинната мрежа, без ДДС, ДОД, ергенски данък :D и т.н....

Щом не ти влиза в гаранцията, нищо не ти пречи да го смениш другаде, после като идеш за дефект в запалителната система (примерно) някой да не вземе да ти сваля скоростите, да види с какъв съединител си ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това цени на БС ли са ? На мен за същото ми искат 1100 БЕЗ ДДС, тоест 350лв разлика...

И "не можело" да си го сменям сам или с алтернативни чаркове, защото "се нарушава гаранцията"....

Безпредметно е да казвам, че по гаранция НЕ СТАВА ... Нямало такъв случай при МИЦУБИШИ ! Иди обяснявай, че е имало...

 

И 360 лв труд :icon_crying: ... Не ми се събират всичките цифри!

Колега мога да свидетелствам ако трябва :),ремонта е направен в Балканстар Пловдив !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...