Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

газова уредба за Спейс Рънър 97


Deyan

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, наскоро се сдобих с газова уредба и се чудя дали да я инсталирам на моя Runner, понеже съм чувал, че като си сложиш газово и мощността на колата спада.

Та интересува ме ако някой си е сложил газово да ми разясни как стоят нещата.

Благодаря ви предварително.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, наскоро се сдобих с газова уредба и се чудя дали да я инсталирам на моя Runner, понеже съм чувал, че като си сложиш газово и мощността на колата спада.

Та интересува ме ако някой си е сложил газово да ми разясни как стоят нещата.

Благодаря ви предварително.

:mitsu-smiley:

 

Здрасти колега , сдобил си се с АГУ какво ново или втора употреба обикновенно или Газов инжекцион ? Разясни какво с какво си се сдобил и ще получиш повече отговори :icon_rock:

 

п.с. Мощноста пада с около 20% по мои наблюдения със чисто нов ГИ Томасето ,

разход за 270 км. през този уикенд 9,2 мотора е 136к.с.(двулитровия Галант 97-99г. ) Спейс Рънър 99' :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега , сдобил си се с АГУ какво ново или втора употреба обикновенно или Газов инжекцион ? Разясни какво с какво си се сдобил и ще получиш повече отговори :icon_rock:

 

п.с. Мощноста пада с около 20% по мои наблюдения със чисто нов ГИ Томасето ,

разход за 270 км. през този уикенд 9,2 мотора е 136к.с.(двулитровия Галант 97-99г. ) Спейс Рънър 99' :drive:

 

 

 

Уредбата е втора ръка, италиянска е, мисля че е ОВАТО не е инжекцион, но била много добра според предишният собственик.

Колата ми е Space Runner GLXi 97-ма 1.8 бензин 122 к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагай и забравяй. Ще падне малко мощноста но какво ти пука - ще се возиш 70% по евтино. А и Рънъра не е съзтезателна кола. Ловато си е добър изпарител, ако има и ламбда контрол към него става почти като ГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако падне малко мощността съм ОК, но ако е над 30% тогава вече предпочитам да си остана на бензин.

Няма да се състезавам, но искам, когато изпреварвам да си има мощност колата. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега сложи си ГИ почти не се усеща разликата ,както е при мен-разбира за малко повече пари .Относно вървенето моя го водя -Спортен семеен ван колкото и налудничаво да звучи.Става въпрос за 2.0 136 коня ,а разхода е 10-10,5 градско.

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уредбата ми е подарък за това се чудя толкова, иначе един приятел си е сложил газов инжекцион и казва, че на газ му върви повече от колкото на бензин, но си зависи кой ще ти я инсталира, за това ако можете да препоръчате и някакъв сервиз в София ще съм ви благодарен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, колеги!

Карам Рънър от година и половина и съм се убедил, че истината ев комбинацията МЕТАН + ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН. Разликата в динамиката почти не се усеща, но пък за цената на горивото изобщо не си струва да говорим. Особено ако карате като мен - за една година имам 36 000 км. Рънърът е уникална и великолепна кола! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагай и карай. Само да ти я монтират читаво. Из форума имаше разяснение къде точно да се монтира предпазния клапан, та ако стане детонация да не се вкараш в приключение. А пък ако малката разлика в мощността ти е по-важна от парите, които ще оставяш по бензиностанциите, карай на бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...