Премини към съдържание

Аутлендер 2.4 проблем с перката на радиатора


Препоръчано мнение

Здравейте, на аутлендера перката работи постоянно, даже и на студен двигател, дори като изгася двигателя. Тя си продължава да се върти още около 15сек. Знае ли някой как мога да реша този проблем? Някъде прочетох че управлявашият модул бил дефектен на тези коли и преди години са ги връщали при дилърите за подмяна. Имали вариант за ремонт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на аутлендера перката работи постоянно, даже и на студен двигател, дори като изгася двигателя. Тя си продължава да се върти още около 15сек. Знае ли някой как мога да реша този проблем? Някъде прочетох че управлявашият модул бил дефектен на тези коли и преди години са ги връщали при дилърите за подмяна. Имали вариант за ремонт?

Не, няма вариант за ремонт , може да се приспособи от Галант ЕА сериите, намира се на самия радиатор .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма вариант за ремонт , може да се приспособи от Галант ЕА сериите, намира се на самия радиатор .........

 

Грешка !

Ремонтира се....неофициално, но успешно :icon_thumbup:

Нов струва около 150лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешка !

Ремонтира се....неофициално, но успешно :icon_thumbup:

Нов струва около 150лв.

 

Ей това исках да чуя. Ако може да ми обесниш как да го ремонтирам ще има много да черпя :mitsu-smiley: :icon_n_king: , още утре ще запретна ръкавите и ще го оправя. Колата ми е същата като твойта от малката снимка :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей това исках да чуя. Ако може да ми обесниш как да го ремонтирам ще има много да черпя :mitsu-smiley: :icon_n_king: , още утре ще запретна ръкавите и ще го оправя. Колата ми е същата като твойта от малката снимка :callgsm:

 

Ще се справиш :good:

Виж си Л.С.

Редактирано от pepes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, отивам да се ровичкам. Наистина съм далече и добре че го има форума че без него трудно ще бъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако може и за мен малко помощ , имам същият проблем перката работи постоянно

 

:icon_blush: така си е....фабричен дефект

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...
  • преди 4 месеца ...

Здравейте и от мен. Отскоро съм собственик на Outlander 2.0i /газ/ 2003г. След закупуването му направих диагностика, която показа, че управляващият модул на охладителната система е за смяна и ми поискаха около 150лв. за него понеже нямало заместител и само оригинален можело да се намери. Пиша Ви защото можело и да се ремонтира. Моля Ви някои ако знае нека ми пише. Благодаря Ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Отскоро съм собственик на Outlander 2.0i /газ/ 2003г. След закупуването му направих диагностика, която показа, че управляващият модул на охладителната система е за смяна и ми поискаха около 150лв. за него понеже нямало заместител и само оригинален можело да се намери. Пиша Ви защото можело и да се ремонтира. Моля Ви някои ако знае нека ми пише. Благодаря Ви предварително!

Може да се рмонтира, но по добре е да си вземете един от Галант втора ръка, и да го приспособите , разликата е само в куплунгите.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравеите,колеги за жалост и при мен се появи този проблем с постоянно работещи перки!някои поправял ли е този модул и как ако не е таина? Мицубиши Аутлендар 2.4!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,колеги за жалост и при мен се появи този проблем с постоянно работещи перки!някои поправял ли е този модул и как ако не е таина? Мицубиши Аутлендар 2.4!

.....може,но няма смисъл......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл,как няма смисъл не става ли или е сложно?

.....ами за ремотн ще ти вземат 40-100 лв.,а вт. употреба е 60-100 лв......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Сега видях, че в случая става дума за оутлендър едно.

При мен става дума за аутлендър 2. По-точно 2.2 дизел 2008 година.

Доколкото видях въобще няма подобен модул около перките. Този модул сигурно е позициониран някъде другаде.

Ако някои знае и може да ми посочи къде да го диря този модл ще съм много признателен.

Според тези схема също няма такъв датчик.

http://www.catcar.info/mitsubishi/?lang=en&l=bWFya2V0PT1ldXJvfHxDYXRhbG9nTm89PUI2MDZXNTUyQXx8TW9kZWw9PUNXN1d8fGNjPT1YSlhGWkw2fHxQcm9kRGF0ZT09MjAwNzExM3x8c3Q9PTcwfHxzdHM9PXsiMTAiOiJSZWdpb24iLCI1MCI6IkNXN1dcL0pNQlhKQ1c3VzhaMDAyOTYzIiwiNjAiOiIxNCBDT09MSU5HIiwiNzAiOiIxNC0wMTAgUkFESUFUT1IsSE9TRSAmIENPTkRFTlNFUiBUQU5LIn18fE1haW5Hcm91cD09MTR8fFN1Ykdyb3VwPT0wMTB8fHBhZ2U3MD09MA%3D%3D

Редактирано от smg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...