Премини към съдържание

инструкции и описание за Оутландер II 2008 на БГ


Препоръчано мнение

Предполагам че продаваните във БГ Аутландери имат преведени инструкции, ако не е проблем и ги има във някакъв електронен вариант ще съм благодарен да ги пуснете онлине. Имам си дебелата книжка но е на Инглиш........в БГ сме все пак.....не е ли редно да ни ги продават с преведени на нашият език. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че продаваните във БГ Аутландери имат преведени инструкции, ако не е проблем и ги има във някакъв електронен вариант ще съм благодарен да ги пуснете онлине. Имам си дебелата книжка но е на Инглиш........в БГ сме все пак.....не е ли редно да ни ги продават с преведени на нашият език. :icon_rock:

Колега, учудвам се, че не са ти дали документация на български език? : :icon_doh: Това просто е задължително! :icon_blush:

Ако си закупил колата от български дилър, нещо не се връзва...Не съм чувал за друг подобен случай.

Аз имам книгата на БГ /наистина е много дебела и подробна/, но не съм чувал за електронен вариант.

Помоли Miroslav от Ратола за съдействие /ще го намериш почти навсякъде във форума/ - досега

не е отказвал нищо и на никого, стига да е възможна помощ... Успех! :icon_thumbup:

 

П.П. Ако си закупил колата нова и от България, пиши от кой дилър си я взел.../ако желаеш, естествено/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, учудвам се, че не са ти дали документация на български език? : :icon_doh: Това просто е задължително! :icon_blush:

Ако си закупил колата от български дилър, нещо не се връзва...Не съм чувал за друг подобен случай.

Аз имам книгата на БГ /наистина е много дебела и подробна/, но не съм чувал за електронен вариант.

Помоли Miroslav от Ратола за съдействие /ще го намериш почти навсякъде във форума/ - досега

не е отказвал нищо и на никого, стига да е възможна помощ... Успех! :icon_thumbup:

 

П.П. Ако си закупил колата нова и от България, пиши от кой дилър си я взел.../ако желаеш, естествено/

И моята е без книжка ,само диск на английски . Сервизната е преведена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, учудвам се, че не са ти дали документация на български език? : :icon_doh: Това просто е задължително! :icon_blush:

Ако си закупил колата от български дилър, нещо не се връзва...Не съм чувал за друг подобен случай.

Аз имам книгата на БГ /наистина е много дебела и подробна/, но не съм чувал за електронен вариант.

Помоли Miroslav от Ратола за съдействие /ще го намериш почти навсякъде във форума/ - досега

не е отказвал нищо и на никого, стига да е възможна помощ... Успех! :icon_thumbup:

 

П.П. Ако си закупил колата нова и от България, пиши от кой дилър си я взел.../ако желаеш, естествено/

 

Не моят е закупен от Англия, но познат със сящият закупен от БГ преди 3 години също е с английска книжка.

П.П. не е ставало дума от къде го е купил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя Аутлендър е закупен от България - Балканстар София. Сервизната книжка, книгата с инструкции за автомобила и навигацията е на български език. Книгата с инструкции за автомобила е много страници, така че нямам толкова свободно време за да я сканирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Книгата наистина е доста голяма. Ако нещо конкретно интересува някой, мога да сканирам и изпратя определени откъси...

Някой не потърси ли Miroslav за съдействие ???

Още веднъж се учудвам на факта, че е продадено нещо /в случая кола/ без описание на БГ език. По закон е задължително ! :icon_doh:

Имате пълно основание да поискате официално от БС преведени книги...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако има и инфо на бг за навигацията (MMCS) , че и моята е на англииски .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...