Премини към съдържание

Rebuildable Cars


jimi

Препоръчано мнение

Какво мислите по въпроса? А и кокнкретно за 2 коли ще питам, че сън не ме лови. Намерих ги преди около месец, цената я докарах до $8000 и съответно $8500, и докато го премисля ги продадоха. Годината на производство - 2004, милите - 25к и 17к съответно. Качвам снимки да видите за какъв удар става на въпрос, според мен не е сериозен и непоправим. Та мисълта ми е, прецаках ли се, май да :icon_doh:

 

Опа, немога да ги кача, Оставащо свободно пространство: 38.41k :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Качи ги на някой сървър и дай линк към тях. :mitsu-smiley:

Дай някакъв адрес, който да се отваря от всякъде, не само от БГ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Специално на теб ето този ще ти свърши работа като гледам домейна:

http://www.imageshack.us/

 

Виж и тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1222 :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=69082

 

sorry за качеството, ама са от телефона :)

 

Бе така без да се види под капака дали има щети :icon_hmm: но пък мисля че цената си е добра(при ударена кола винаги се ходи с човек дет отбира от тея работи-най-добре който ще ти я прави)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе така без да се види под капака дали има щети :icon_hmm: но пък мисля че цената си е добра(при ударена кола винаги се ходи с човек дет отбира от тея работи-най-добре който ще ти я прави)

Имах и снимки под капака, но явно съм ги изтрил без да искам :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах и снимки под капака, но явно съм ги изтрил без да искам :(

 

Е нали вече е продадена няма значение-да ти изпадне добра кола на добри пари трябва търпение и да се оглеждаш(има доста тъпунгери дет незнаят кво продават) ха забравих и пари кеш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека според мен иска да му кажем, че не се е прецакал.

 

Аз лично не съм фен на много удряните коли, могат да изглеждат изгодно, а после да се окажат пълни бракми. Никога не знаеш какво им е точно. А и забрави после за някаква безопасност като еърбегове, зони за удар и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека според мен иска да му кажем, че не се е прецакал.

 

Аз лично не съм фен на много удряните коли, могат да изглеждат изгодно, а после да се окажат пълни бракми. Никога не знаеш какво им е точно. А и забрави после за някаква безопасност като еърбегове, зони за удар и т.н.

Не искам да ми казвате, че не съм се прецакал, просто питах как ви се струва подобна сделка, все пак Ево-то си е Ево :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво мислите, че ще видите под капака -как предния мост се е изместил или мотора е тръгнал назад при ударът.

за мен блъснатото си е блъснато, дори и да го оправиш и дори да ти излезе по-евтино -ама ти си знаеш най-добре!

Поне мотора запалил ли си да го чуеш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Поне мотора запалил ли си да го чуеш?

Ти как мислиш? явно не си погледнал снимките...няма значение, точно тези 2-те така или иначи одавна заминаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Галанти не се ли появяват 2.5 или VR4, на по-сносна цена? Но не става въпрос за американското изпълнение, а истински японски.

А удара си е сериозен и се предполага че ще има и промени в геометрията които не се забелязват на пръв поглед.Не съжалявай, все ще изскочи нещо.Най-евтиното ЕВО което съм виждал около тези км. и година беше 20к но без забележки.А имаше един MR за 28к невероятен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Todor има пълното право.

Добре че си ги взел.

Удара е бил отпред и от дясно като десния е бил първия и след това предния защо,защото няма смачкан рог,но целия кош е мръднал с поне 15 см в ляво.Другото което е капака е бил повече смачкан и са го по-изправили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Todor има пълното право.

Добре че си ги взел.

Удара е бил отпред и от дясно като десния е бил първия и след това предния защо,защото няма смачкан рог,но целия кош е мръднал с поне 15 см в ляво.Другото което е капака е бил повече смачкан и са го по-изправили.

Все нещо интересно ще искочи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...