Премини към съдържание

Колко товар носи?


n67

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги.Питането ми е колко товар мога да натоваря на :mitsu-smiley: Спейс Рънър.Ще сваля задната седалка,за да се разпредели товара максимално напред.Става въпрос за 500-600кг,това тегло безопасно ли ще е за окачването?.Че трябва да прекарам едни сливки за ракийка :P :drinks: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Показатели

Размер на гуми 205/65R15

Максимално допустима маса 1880 кг

Собствено тегло 1300 кг

Сам смятай :)

http://mitsubishi.testdrive.bg/modification/8448/Space-Runner-N50-2.0136Hp.html

Предполагам това си го виждал?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Показатели

Размер на гуми 205/65R15

Максимално допустима маса 1880 кг

Собствено тегло 1300 кг

Сам смятай :)

http://mitsubishi.testdrive.bg/modification/8448/Space-Runner-N50-2.0136Hp.html

Предполагам това си го виждал?

Бре колега,кви са тези размери на гимите бре.Фабричния размер на рънъра е 185/70/14.Ако товароносимостта от линка е вярна,значи 500кг без проблем.Мойто вярно е дизел,ма купетата са еднакви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Товари и не се занасяй! Свали предварително седалката, тя тежи над 30 кг. Сваля се лесно, освобождава и място.

Какво са 500-600 кила за един диамант?! Все едно да качиш 5 мъже по 90 кила малко багаж :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Товари и не се занасяй! Свали предварително седалката, тя тежи над 30 кг. Сваля се лесно, освобождава и място.

Какво са 500-600 кила за един диамант?! Все едно да качиш 5 мъже по 90 кила малко багаж :-)

Мерси,колега.Бе аз си знаех че няма да е проблем,ама да питам все пак.А като стане матряла,ще черпя. :icon_thumbup:

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой бяга от почерпка?

Все пак не казвай на колицата с колко я товариш. По-добре да не знае. По-малко ще пъшка. :drive: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой бяга от почерпка?

Все пак не казвай на колицата с колко я товариш. По-добре да не знае. По-малко ще пъшка. :drive: :D

И накрая кат свари ракийцата , по една бутилка на всеки включил се в дискусията за товара ........ :D Аз ще бъда първи обаче......... :P :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И накрая кат свари ракийцата , по една бутилка на всеки включил се в дискусията за товара ........ :D Аз ще бъда първи обаче......... :P :D :lol:

Ти и роско ще закачите :D ма колегата от Врна,далечко ми е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...