Премини към съдържание

1Г проблем след ремонт


Препоръчано мнение

Момчета, стана страшно - смених на кочината основни, биелни лагери и сегменти, но излезна пробем с оборотите. Казах си, че просто мога да си ги вдигна както знам - не стана, колата почна да забива много сериозно, имаше и варианти в които можех да си счупя зъбите в таблото(дави се колата). Отдох при един приятел в Бош под моста "Чавдар", каза че колата има нужда от настройка, опавиха я пичовете, но оборотите бяха толкова ниски, че колата гаснеше. Обясниха ми, че трябва да я покарам по сериозно(арабийската :)), но нищо не се случи, взех отверката и си увеличих сам оборотите - проблема се появи отново .... Компетецията, помощ??? :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така както си написал нещата, почти няма полезна информация... пиши когато е студена какви са оборотите, като загрее какви са..? варират ли оборотите или са стабилни..? След такава сериозна интервенция...може да е от 100 места.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, стана страшно - смених на кочината основни, биелни лагери и сегменти, но излезна пробем с оборотите. Казах си, че просто мога да си ги вдигна както знам - не стана, колата почна да забива много сериозно, имаше и варианти в които можех да си счупя зъбите в таблото(дави се колата). Отдох при един приятел в Бош под моста "Чавдар", каза че колата има нужда от настройка, опавиха я пичовете, но оборотите бяха толкова ниски, че колата гаснеше. Обясниха ми, че трябва да я покарам по сериозно(арабийската :)), но нищо не се случи, взех отверката и си увеличих сам оборотите - проблема се появи отново .... Компетецията, помощ??? :)

1.Стъпков мотор

2.проблем в ЕКУ

3.Проблем с бензина ( дави се )

4.Неправино положение на TPS-a

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в сервиза я направиха на 800оборота,колата ги държеше и работеше много добре. Каза ми да излезна и да я покарам нямаше никакъв проблем .Когато спрях пред сервиза след обиколката която направих колата спря да държи обороти,момчето каза да я продухам до перник (там живея) и е щяла да се оправи,ем карах я до там нчмаше промяна,извадих си кръстата отверка и си ги овеличих отново (1000-1100),колата започна да забива по същият начин все едно се дави. Чувам че някаде от долу има нещо откачено най-вероятно изпускателните колектори дали от там не дърпа възух,но след като са изпускатели не би трябвало ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е ангренажа,ходих отново на диагностика но този път не стигнах до нея.Обясних как се държи колата и ми казаха че е от дросела !Дали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е ангренажа,ходих отново на диагностика но този път не стигнах до нея.Обясних как се държи колата и ми казаха че е от дросела !Дали?

Еми проверявай едно по едно описаните неща от мен в първия пост и така.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги много ви благодаря ,разреших проблема,спортнич филтер е издал багажа и не допуска никакъв въздух. Благоддаря все пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...