Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Повдигачи за Каризма 1999 1.8 GDI


Препоръчано мнение

Здравейте.

Търся повдигачи за Каризма ГДИ.

Може ли да ми кажете, къде могат да се намерят по-евтино?

Имам и друг проблем - ако подържам някаква скорост, колата придърпва. Ако я изфорсирам, изпушва черен дим. Възможно ли е да е от свещите?

Благодаря.

 

 

 

 

Колега, не използвай само главни букви и числа в постовете си.

 

Big Boss: Моля, пиши Грамотно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повдигачи евтини от e-bay си търси. А за придърпването има три варианта.....придърпва, или започва да намаля скороста сама, или пък започва сама да ускорява. Кое точно от трите се случва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене,

 

Както си питал колегата да ти кажа аз моя проблем - моята започва да губи скорост както си я карам с постоянна такава. И като натисна съвсем леко газта възстановява. И друго - като почне да губи скорост моментния разход на гориво скача с около 1-1,5л.

Според теб на какво може да се дължи това, като имаш предвид проблема на моя двигател с разликата в атмосферите на цилиндрите - 17, 13, 17, 13 когато последно ги мерихме с теб.

 

Ще ми е интересно да разбера според теб това губене на скорост от какво е.

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси много че писахте. ми само придърпва, но като натисна газта няма проблеми набира си нормално. а другия проблем е че много обогатява

 

 

 

 

 

Добре де, колега - не забелязваш ли, че всеки почва изреченията с главни букви?

И тук-там се поставят запетайки и точки?

Не ти ли е гот, че форума ни е прегледен?

Или във Видинско нямате на клавиатурите бутон "shift"?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милене,

 

Както си питал колегата да ти кажа аз моя проблем - моята започва да губи скорост както си я карам с постоянна такава. И като натисна съвсем леко газта възстановява. И друго - като почне да губи скорост моментния разход на гориво скача с около 1-1,5л.

Според теб на какво може да се дължи това, като имаш предвид проблема на моя двигател с разликата в атмосферите на цилиндрите - 17, 13, 17, 13 когато последно ги мерихме с теб.

 

Ще ми е интересно да разбера според теб това губене на скорост от какво е.

 

Поздрави,

Колега и мойта е със същия проблем...

ако разбереш на какво се дължи пиши ще съм благодарен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и мойта е със същия проблем...

ако разбереш на какво се дължи пиши ще съм благодарен :)

 

 

А ако разбереш колега от какво е ще можеш ли да си я оправиш......Да взема веднага да ти кажа да не чакаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Да се поява отново в форумът!

Сега милата каризмичка съм я вкарал в бокса, ще сменявам амортисьори, пружини, дискове, барабани, накладки и още доста неща маншончета, тампончета и т.н. Обачр скъпото двигателче и него ще го развасовам, защото тече масло в свещите, така де гарнитура има, задължително, обаче тъпите повдигачи толко ме дразнат, че ще ги сменя този път! Порових се из нашият форум и из ибей, аз в английския ибей не открих за гди 125 к.с., търсих в немския открих ама за 122 кс, което предполагам не става, имате ли идея от къде мога да потърся тея чудеса, някой сайт или нещо друго, защото всички знаеме че иначе струват около 50 лв броя в БГ, ако има някой оферта да свирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

търсих в немския открих ама за 122 кс, което предполагам не става, имате ли идея от къде мога да потърся тея чудеса, някой сайт или нещо друго, защото всички знаеме че иначе струват около 50 лв броя в БГ, ако има някой оферта да свирка.

.......Заащо да не стават? Еднакви са .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...