Премини към съдържание

Мнение за GALANT 2.0


Препоръчано мнение

...и се осъзна българинът, и все повече Галанти полетяха по пътищата...

О, ГАЛАНТ, да се свети името ти - от първата до последната модификация и да "разболяваш" все повече фенове! :rulez:

 

Честита неповторима радост, колега! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега и много безаварийни :) и да не пускам нова тема,че проблема ми е малък, та кажете как се откача капачето на отделението на слънчевите очила(над пепелника) че нещо май изпадна зад него и сега не се затваря до края, благодаря предварително......... :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега и много безаварийни :) и да не пускам нова тема,че проблема ми е малък, та кажете как се откача капачето на отделението на слънчевите очила(над пепелника) че нещо май изпадна зад него и сега не се затваря до края, благодаря предварително......... :icon_rock: :mitsu-smiley:

Това капаче не се откача. Трябва да извадиш целия панел и да го обърнеш обратно - каквото е попаднало там, ще изпадне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джоба за очилата (чекмеджето над пепелника) се сваля само с плоска отвертка, държи се на 2 кукички и просто леко повдигаш отляво и отдясно, няма нужда да сваляш цялата конзола. СНИМКИ

http://media.snimka.bg/8933/024122221.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...и се осъзна българинът, и все повече Галанти полетяха по пътищата...

О, ГАЛАНТ, да се свети името ти - от първата до последната модификация и да "разболяваш" все повече фенове! :rulez:

 

АМИН ! :bowi: :worthy: :worthy: :worthy:

 

Колега charislav ти направо изби рибата с тоя коментар !!! Спуках се да се смея,чак ме помислиха за луд че сам си се смея :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, колега, но питащия искаше да извади само капачето...

добре е че все пак се сваля по някакъв начин де :) макар и цялото предполагам ще свърши работа, утре евентуално ще пробвам, че така не мога и да го изстръскам та да изпадне каквото има там... благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АААА къде беше тоя красавец бе Алекс, що го нямаше преди има няма 2 месеца :( :plane: :drive:

Мога само искрено да завиждам на собственика и да му пожелая много безаварийни километри :) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, колега, но питащия искаше да извади само капачето...

 

Чел съм недочел :icon_blush:.

Излиза цялото чекмедже, а не само капака.

 

П.С. Аз по твоите указания колега Mitsubishi в стара тема успях да го извадя и съответно стотинките паднали отзад.:icon_thumbup:

Редактирано от Farel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за спртния звяр! Би ли пуснал малко снимки ,че обявата вече не е валидна пък искам да му се порадвам :drinks: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес е денят X :icon_thumbup: т.е докарах си самолета от Ямбол :icon_rock: Понеделник сутрин отивам да се редя по опашките да я регистрирам и да политам из пътищата прашни на България ! :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Единственият начин да се спасиш от изкушението ГАЛАНТ е да му се отдадеш! :mitsu-smiley:

Айде със здраве да си я караш!

И не се притеснявай ако като слезеш от нея и тръгнеш, се обръщаш пак да я погледнеш :good: - от болестта е! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...