Премини към съдържание

Търся помощ за намиране на един процесор


Препоръчано мнение

Има ли някой колега, който може да ми намери един процесор за LG приемник модел LH-T6740, а именно pulsus PS9818

Знам, че цената му не е малка, но просто не намирам откъде да го поръчам, а искам да си ползвам системата.Помогнете ми, колеги :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице, благодаря за линка, обаче

на склад 0 http://eshop.bg/eshop3/images_site/eye1.gif очаквано 0

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В АСВО, 20 кинта с поръчка. Чарка който търсиш в звуков процесор - http://www.aswoservice.bg/ElC_Catalog.asp?SearchText=&Groups=113&FirstID=00|OP27GP|PAL005A|PCA84C641P252|PCF8574P|PIC16C771-I/SS%20SSOP20|PS9818&MovePage=UP

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке по-добре звънни в Роял Електроникс ние сме представители на LG. Сайта ни е royal.bg. Питай по-добре първо тук да ти дадат цена на оригиналния

Редактирано от vekos
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, благодаря за предложението. Точно с тази цел пуснах поста си, знам, че феновете на :mitsu-smiley: сме на всеки километър, тоест очаквах някой колега да работи в сферата или директно да помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, благодаря за предложението. Точно с тази цел пуснах поста си, знам, че феновете на :mitsu-smiley: сме на всеки километър, тоест очаквах някой колега да работи в сферата или директно да помогне.

Е, то и аз ти казах, че сервиза ми е оторизиран от LG, но ти явно не прие, щом още търсиш. Виж цената, която ще ти кажат от Роял, мисля, че мога да намеря същия чарк на по-добра цена. Ако искаш, де... не се натискам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, ти много ми помогна за крайното стъпало :thx:, каза ми, че струва 23 долара и го има в Роял Електроникс. Посъветва ме, че е скъпо и да не го поръчвам, а да работя без него. Е, аз го намерих по означението, което ти ми изпрати и си го купих по-евтино. Благодаря ти за помощта .Обаче със звуковия процесор го закъсах, засега чакам евентуално доставка до 14 дни от сайта, препоръчан от колегата milenjs .

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...