Премини към съдържание

Въпрос за каризма


Препоръчано мнение

Здравейте,

имам желание да се сдобия с една каризма, но каретата и тропат. Всичко друго си е ок, но ако може да ме ориентирате за цената на тези карета. Горе - долу. Ще съм ви много благодарен.

Колата е тази : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11287558638694326&f1=details

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен недей да си я взимаш на мен лично не ми хареса

пробвай с тази ЛИНК

Кое по - точно не ти хареса колега? Ще се радвам да ми кажеш, защото не съм много в час. Поздрави от Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за начало цена от 2500 за кола 97-ма година ми се виждат много при това карана и в България

Второ километрите са и много

Климатик няма

Шофьорската седалка ми се вижда доста захабена (омазнена)

Като прибавим това което казваш че и каретата тропат направо се отказвай

 

Пообиколи тук там из авто къщите и си харесай нещо по -добро

Редактирано от demon777
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за начало цена от 2500 за кола 97-ма година ми се виждат много при това карана и в България

Второ километрите са и много

Климатик няма

Шофьорската седалка ми се вижда доста захабена (омазнена)

Като прибавим това което казваш че и каретата тропат направо се отказвай

 

Пообиколи тук там из авто къщите и си харесай нещо по -добро

Благодаря за отговора колега. Проблемът ми е, че съм постоянно на работа и ако колата не е от Варна, трябва да си взимам отпуска. Сега е сезон и малко трудно ще се получи. Бих се доверил обаче на "форумна" колица, но до 2200 лева. Тази ми я дава за толкова продавача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш да я караш на газ - взимай я.

Ще вложиш още малко парички и ще си я нагодиш по свой вкус.

Но ако си фен на бензина, търси ГДИ.

Вярно, че разликата е 10 коня, но върви осезаемо по-добре от френския мотор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че разликата е 10 коня, но върви осезаемо по-добре от френския мотор...

 

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съм чел между редовете...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Дизелът е френски.

................

Но ГДИ-то си дърпа и тича по-добре!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега. Проблемът ми е, че съм постоянно на работа и ако колата не е от Варна, трябва да си взимам отпуска. Сега е сезон и малко трудно ще се получи. Бих се доверил обаче на "форумна" колица, но до 2200 лева. Тази ми я дава за толкова продавача.

Ами колега, ако свали още малко до 2000 си я взимай, километрите и са си съвсееем нормални - за производство 1997, 98 и всъщност поне до 2001 това са си реални километри. Климатик си има, не се притеснявай, и ако не ти се поддържа GDI това е варианта за двигател. Ако си сигурен, че са каретата /и само каретата/ спокойно си мисли по въпроса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко акъл и от мен :icon_angel:

 

Колата определено е виждала и по-добри дни, но:

 

Двигателя е рядък и без проблем движи на газ.

Бордото ми е любим цвят и рядък за модела.

Не на последно място - за 2к лева какво очаквате?

Качваш се и караш. Сменяш само талон.

Ако има нещо за стягане - стягаш и си свиркаш.

 

Ако двигателя пали на четвърт оборот и мърка - има да те возииии ...

Другото са консумативи. От колата ще останеш много доволен.

Виж само да не е със спортно окачване! Ако е - свали още двеста лева от цената.

 

Тез карета ми е чудно как са се разтропали.

Моята колко години вече лети по дупките с ниски и твърди гуми ...

Не се чуват карета, не се чуват лагери :icon_doh:

 

Единствения що годе минус е липсата на климатик.

Това ти преценяваш.

 

Айде успех :icon_bye:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, ако свали още малко до 2000 си я взимай, километрите и са си съвсееем нормални - за производство 1997, 98 и всъщност поне до 2001 това са си реални километри. Климатик си има, не се притеснявай, и ако не ти се поддържа GDI това е варианта за двигател. Ако си сигурен, че са каретата /и само каретата/ спокойно си мисли по въпроса.

Аз да споделя разочарованието си, но преди това искам само да уточня, че продавача следи форума.

Въпреки предупрежденията на demon777 да не взимам колата, вчера бях решил да я взема. Цената бе 2200 лева. Исках само и един приятел да я погледне, защото разбира от автомобили (Японски - Хонда). Той също ми каза, че ако свали на 2000 да я взимам (забележките обеща да ми помогне да отстраня), не струвала повече с тези забележки по боята, счупено ляво странично огледало, захабен салон, карета, проблем с ел.стъклата и съмнение относно маслото нещо, ама не разбрах точно. Продавача отказа да свали повече цената. Реших да я взема на 2200 пък какъвто ми бил късмета. Продавача не пожела да му дам капаро и се разбрахме да се чуем на следващия ден за плащане и прехвърляне. Обадих му се към 10:30. Взе да мънка по телефона, че се разболял вечерта и нямало да стане днес. да сме се чуели или вечерта или друг ден. Обади ми се към 20:00 часа вечерта.

 

Ами ИЗВИНЯВАЙ СКЪПИ ПРОДАВАЧО, НО НЕ БЛАГОДАРЯ. Ако си имал друго обаждане за колата, и си се надявал да я продадеш по скъпо, да беше си казал. На твоята обява пишеше СПЕШНО. Нали? И да роптаеш срещу коментари в моята тема няма нужда. Можеше да пишеш в нея и да защитиш автомобила , който продаваш.

 

На хората , отзовали се на моите въпроси : БЛАГОДАРЯ :)

Надявам се скоро ( до 2 - 3 месеца) да стана горд собственик на чисто ново Мицубиши от БС.

Поздрави и безаварийни километри :)

  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е чесно от твоя страна да мрънкаш ,защото аз се съобразявах с теб помолиме вечерта да дойда до вас дойдох на другия ден излязох от работа за да дойда до твойта работа защото ти неможеш да отсъстваш и аз дойдох да я гледаш , не съм виждал някой, който иска да си купи кола да кара собственика на колата да ходи по свирката му не си прав аз се съобразявах с теб, а никога няма да взема капаро, а защо да взимам капаро като сме се разбрали. Аз се разболях и нямаше как да дойда не, че се крия ти каво щеше да си помислиш ето тоз ме завлече с парите няма да ми ги върне и така нестава.Мисля че не е коректно да говориш така във форума,мисля че доста се съобразявах с теб.И немисля да си защитавам колата.Колата е тази гледаш и ако ти хареса я купуваш ако не чао и толкова.Подразниме коментарите които си ги писал след това мисля, че няма смисал от тях, и несам "роптал" никои каза ,че без да е видял колегата колата неможе да каже дали са мазни седялките, и ако са мазни аз дали ще стоя на тях?

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...