Премини към съдържание

КУПУВАМ ВЕДНАГА


Препоръчано мнение

Купувам Митсубиши колт, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО 4х4 и с ляв волан!!! Да е от 1992г нагоре ... Правени и подобрявани- не ме интересуват. :drive: :plane: Ако някой знае или види такъв- да ми пише или звънне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванката пак го е засърбяла крастата. Ама те са казали хората, стара любов ръжда не хваща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Първата обява се доближава ама ... не е моя :icon_crying:

 

Въпреки че това точно ми трябва- няма климатик и е доста ущетен, бая ще трябва да го реставрирам :icon_crying:

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка какво те е прихванало ве?

 

Изпей си болката да ти олекне ... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка какво те е прихванало ве?

 

Изпей си болката да ти олекне ... :icon_doh:

 

Носталгия по минали години :icon_crying: ... Всичките които намирам са в уникално занемарено състояние ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Има едно бяло в mobile.bg, някой го е купил... Някой да знае кой е новият собствени?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз звънях тогава но ми вдигна една сънена дама която ми каза че е продадено и затвори :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има едно бяло в mobile.bg, някой го е купил... Някой да знае кой е новият собствени?

Ако е бялото Колт-че от София с пазарджишка(ПА) регистрация ,значи сме го взели ние от Димитровгрдаската каста. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май точно за това става дума, то в движение ли е, има ли климатик ...? На снимките прилича че е без седалката до шофьора! От кога търся такова и хоп да го вземете :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...