Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ангренажа за смяна ли е ?


Препоръчано мнение

Здравейте. Искам да попитам някой може ли да ми каже за ангренажа дали има нужда от смяна колата ми е още в UK. Интересувам се дали е нужно да го сменя преди да си трагна от тук. Колко може да се кара без да се сменя.Благодаря предварително!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип на повечето :mitsu-smiley: ремъка се сменя на 90 к, но ти не каза за какво точно иде реч и дали има някаква сервизна история, т.е. знае ли се кога е сменян последно ..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип на повечето :mitsu-smiley: ремъка се сменя на 90 к, но ти не каза за какво точно иде реч и дали има някаква сервизна история, т.е. знае ли се кога е сменян последно ..:icon_hmm:

Ами незнам на колко километри е. Но днес ще проверя дали има някаква сервизна история. Благодаря за отговора !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега проверих на колко километра е направено пълно сервизно обслужване.Пише че е била в MITSUBISHI SERVICE тук в UK на 60000 мили това значи е на 96000км. Сега е на 107к мили което е разлика 75к км значи мисля че ще мога да я докарам до България без да се налага да го сменям.Това си е мое мнение кажете вие какво мислите ???? Благодаря !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега проверих на колко километра е направено пълно сервизно обслужване.Пише че е била в MITSUBISHI SERVICE тук в UK на 60000 мили това значи е на 96000км. Сега е на 107к мили което е разлика 75к км значи мисля че ще мога да я докарам до България без да се налага да го сменям.Това си е мое мнение кажете вие какво мислите ???? Благодаря !!!

 

къде ще си сменяш ремъка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При дълъра/ сервиза на :mitsu-smiley: би трябвало да ти дадът пълната сервизна история на колата, там трябва да пише дали е сменян и кога.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега проверих на колко километра е направено пълно сервизно обслужване.Пише че е била в MITSUBISHI SERVICE тук в UK на 60000 мили това значи е на 96000км. Сега е на 107к мили което е разлика 75к км значи мисля че ще мога да я докарам до България без да се налага да го сменям.Това си е мое мнение кажете вие какво мислите ???? Благодаря !!!

Може още да изкара,особено ако от последната смяна до сега не са минали повече от 5 години...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега проверих на колко километра е направено пълно сервизно обслужване.Пише че е била в MITSUBISHI SERVICE тук в UK на 60000 мили това значи е на 96000км. Сега е на 107к мили което е разлика 75к км значи мисля че ще мога да я докарам до България без да се налага да го сменям.Това си е мое мнение кажете вие какво мислите ???? Благодаря !!!

Ако е сменен с качествени Японски части, можеш да го докараш няколко пъти до България :D но ако са някакви Европейски заместители, на тях им дават на 60к да се сменят ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи сега проверих на колко километра е направено пълно сервизно обслужване.Пише че е била в MITSUBISHI SERVICE тук в UK на 60000 мили това значи е на 96000км. Сега е на 107к мили което е разлика 75к км значи мисля че ще мога да я докарам до България без да се налага да го сменям.Това си е мое мнение кажете вие какво мислите ???? Благодаря !!!

 

Ами колега чакай и аз да ти кажа, като предварително няма да е лошо да споделиш точно кой модел ти е mitsu-то и коя година е, защото веднага ти давам пример с моята барака:

 

http://img340.imageshack.us/img340/9740/15072010403.jpg

 

Както сам можеш да видиш, моята е обслужена на толкоз с нов ремък, обтегателна ролка и прочие, още в USA и се прибах в БГ с нея като беше на 93000 мили, без да пипам нищо в UK но всичките ремъци бяха на Mitsuboshi и какво да ти кажа, ангренажа беше станал като ластик и като го натиснеш, т.е. да го обънеш със зъбците на обратно, по зъбците се отлепяха като люспички едни такива, т.е. беше си зазаминавал ремъка, както и двата пистови, бяха се напукали от вън, щото това са си 3200 км от UK до БГ и то по - точно от Scotland до БГ, така че всичко е индивидуално, затова все пак отвори протектора на Ангренажа и виж коя марка ти е ангренажа и двата пистови и след това сам си отговори посредством състоянието им, което виждаш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...