Премини към съдържание

Малко помощ колеги !


Препоръчано мнение

Здравейте , имам нужда от малко инфо:

Съединителя пребоксува колата е на 23000 км , мотор 2,2 дизел орентирайте ме за цени на комплект съединител без маховик , марки итн .

Спирачни дискове предни марки и цена .

Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам нужда от малко инфо:

Съединителя пребоксува колата е на 23000 км , мотор 2,2 дизел орентирайте ме за цени на комплект съединител без маховик , марки итн .

Спирачни дискове предни марки и цена .

Благодаря предварително !

Само на 23000, и да пробоксува, защо не опиташ да минеш гаранционно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само на 23000, и да пробоксува, защо не опиташ да минеш гаранционно.

Това ще правя на 4 маи колата отива в Балкан стар , но ако не го минат гаранционно ще си го сменя другаде .

ПС накладките предни в балкан стар са 200 лева без труд , същите ги намерих за 75 лева комплекта хахаха смешници съединителя е същата работа при тях 750 лева без ддс , същия комплект на лук 595 лева с ддс и това е на първо четене , цена за смяна 150-200 лева по груби сметки по малко от 50 процента от техните цени 1400 лева без ддс , ако не мине гаранционо значи е консуматив , ми маслото какво е,филтрите също за кво да ги сменям при тях аиде че се олях :) ще пиша повече инфо като има резултати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така , колеги колата е готова , съединителя е сменен комплект без маховик и помпа , ГАРАНЦИОННО Т.Е. без пари .

Смяната стана за един ден , не ми дадоха обяснение точно в кое е бил проблема , бяха много любезни и този път . Хайде със здраве и безаварийни километри на всички !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Така , колеги колата е готова , съединителя е сменен комплект без маховик и помпа , ГАРАНЦИОННО Т.Е. без пари .

Смяната стана за един ден , не ми дадоха обяснение точно в кое е бил проблема , бяха много любезни и този път . Хайде със здраве и безаварийни километри на всички !

 

Здраввей junakov,

Моля, дай малко повече инфо по въпроса. И аз имам същия проблем. Карам същата кола, но нещо не искат да минат повредата гаранционно. Пратил съм ти на ЛС координатите ми за да се свържем. Ще съм ти много благодарен ако ми помогнеш с малко информация. Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...