Премини към съдържание

Въпрос за ключ за Space Star


Препоръчано мнение

Здравейте,

ходих да си вадя 2ри ключ за Спейса и се оказа, че имало ключове с 2 вида вграден чип. Едните били с постоянен код, а другите със скачащ код. Естествено цената на едните е 50-60 лв., а на другите 120-150 лв. Въпросът ми е моя ключ от кой вид е, за да не ме излъжат. Колата е Спейс Стар с първа регистрация 03.2000 година. 1.3 Бензин.

VIN: XMCLNDG1AXF050704

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргиналния ти ключ струва точно 48лв - и го имаме. И двата вида ключове са на еднаква цена, явно някой те подвежда в цените.

Това е цена за готов и обучен ключ, готов за употреба?

Напишете ми адрес тук или на ЛС, ако тук не е удобно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е цена за готов и обучен ключ, готов за употреба?

Напишете ми адрес тук или на ЛС, ако тук не е удобно!

 

Здравей колега, това е цената само на заготовката в Ратола. Продават ти я и те пускат по течението (поне с мен така стана) после отиваш при някой ключар да ти нареже зъбите на ключа за 10-20лв. И след това трябва някъде да ти го обучат, например в балкан стар за около 50лв. (аз все още не съм го обучил). Адреса на Ратола е: Централен автосервиз: София, кв. Орландовци ул. “202” №1 (това е срещу централните гробища). Е поне заготовката е оригинална, по нищо не се различава от оригиналния ключ. За сравнение в Балкан стар цената на заготовката беше около 80-90лв.

Нищото против нямам към Мирослав дори напротив винаги е отзивчив и готов да помогне с каквото може, но колегите му от София....

Е дано съм отговорил на повечето Ви въпроси. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, това е цената само на заготовката в Ратола. Продават ти я и те пускат по течението (поне с мен така стана) после отиваш при някой ключар да ти нареже зъбите на ключа за 10-20лв. И след това трябва някъде да ти го обучат, например в балкан стар за около 50лв. (аз все още не съм го обучил). Адреса на Ратола е: Централен автосервиз: София, кв. Орландовци ул. “202” №1 (това е срещу централните гробища). Е поне заготовката е оригинална, по нищо не се различава от оригиналния ключ. За сравнение в Балкан стар цената на заготовката беше около 80-90лв.

Нищото против нямам към Мирослав дори напротив винаги е отзивчив и готов да помогне с каквото може, но колегите му от София....

Е дано съм отговорил на повечето Ви въпроси. Успех!

Ако някой от Ратола влиза във форума, нека да разясни, как стои въпроса с обучението на ключа при тях! Обучават ли го или НЕ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги миналата седмица направих дубликат на такъв ключ, и излиза следното:

1. Заготовка /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 48.00лв.

2. Нарязване /КЛЮЧАР-ПЛОВДИВ/ - 20.00лв.

3. Обучение /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 30.00лв.

 

Сума: 98.00лв. / 1 ден ангажимент /

Та това е /удоволствието/ здължението да имаш втори ключ за колата.

Дано съм полезен с така поднесената информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги миналата седмица направих дубликат на такъв ключ, и излиза следното:

1. Заготовка /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 48.00лв.

2. Нарязване /КЛЮЧАР-ПЛОВДИВ/ - 20.00лв.

3. Обучение /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 30.00лв.

 

Сума: 98.00лв. / 1 ден ангажимент /

Та това е /удоволствието/ здължението да имаш втори ключ за колата.

Дано съм полезен с така поднесената информация.

Ключът вече е готов. 102 лв в Ратола- София. Всичко става на място без проблеми. Процедурата е 3 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги миналата седмица направих дубликат на такъв ключ, и излиза следното:

1. Заготовка /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 48.00лв.

2. Нарязване /КЛЮЧАР-ПЛОВДИВ/ - 20.00лв.

3. Обучение /РАТОЛА-ПЛОВДИВ/ - 30.00лв.

 

Сума: 98.00лв. / 1 ден ангажимент /

Та това е /удоволствието/ здължението да имаш втори ключ за колата.

Дано съм полезен с така поднесената информация.

 

Малко само бъркаш нещата,не са ти направили дубликат,а още един ключ.Ако беше дубликат,нямаше да има нужда от обучаване,т.е. информацията в чипа на имобилайзера в ключа е различна за двата ти ключа :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...