Премини към съдържание

Откъде да си купя чистачки за Колт 2005


Препоръчано мнение

Захвата им не е ли от стандартните?! Ако е такъв купувай си едни нормални чистачки Валео, Бош и т.н. Оригинални има в Ратола и Балканстар ама цените са космически.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз на задната смених само перото, на предната малка и на нея само перото. На предната голяма си купих цяла чистачка и останах най доволен (3-4-5 лв. от тея китайските бананки :D )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз на задната смених само перото, на предната малка и на нея само перото. На предната голяма си купих цяла чистачка и останах най доволен (3-4-5 лв. от тея китайските бананки :D )

А от къде взе пера?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти от къде си? Аз съм от Асеновград и от пазара си взех. Но не се притеснявай то във всеки 2ри магазин където продават честачки има и пера. Провери по бензиностанциите :)

Редактирано от AmxBg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти от къде си? Аз съм от Асеновград и от пазара си взех. Но не се притеснявай то във всеки 2ри магазин където продават честачки има и пера. Провери по бензиностанциите :)

В София съм през повечето време. Не бях забелязал че има и само пера по бензиностанциите :). Ще мина по-късно да видя.

Лесно ли се сменят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Колега сложи си Bosch както си е била колата като нова, те и без тва са си най-добрите чистачки, само дето ако караш колата повечко издържат до 12 месеца но пък през тези 12 месеца чистят перфектно, оставете ги тези китайски перца, 30-40лв за комплект чистачки са си пари,но ти зависи живота от добрата видимост!?? Може да си намериш хубави чистачки почти навякъде по магазините за части размерите са ти отпред: 26", 11" и отзад: 350мм. :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...