Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Регулиране на предница


Препоръчано мнение

Преди един месец ме удариха на един светофар почти челно и след като смених каквото имаше счупено и смачкано трябва да направя регулиране на предницата защото сега малко дърпа на една страна и волана ми трябва да е завъртян на дясно за да върви на право колата :)

 

Къде мога да направя в София реглаж и имате ли някакви контакти - телефон, работно време...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди един месец ме удариха на един светофар почти челно и след като смених каквото имаше счупено и смачкано трябва да направя регулиране на предницата защото сега малко дърпа на една страна и волана ми трябва да е завъртян на дясно за да върви на право колата :)

 

Къде мога да направя в София реглаж и имате ли някакви контакти - телефон, работно време...

 

 

Сериозна посещаемост над 50 човека, но никой не препоръчва къде да направя реглажа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сериозна посещаемост над 50 човека, но никой не препоръчва къде да направя реглажа?

 

Не искам да те плаша, но въпросът може да не е само до реглаж. При такива удари, особено при натиснати спирачки поддават освен ламарините, но и някои елементи по окачването, предния мост, носачи.... Това трябва да е първата работа, внимателен оглед на цялото окачване от монтьор професионалист, не от спецове по реглаж. Иначе аз намирам за добри Мотоексперт http://www.motoexpert.bg/, центърът за реглаж на кръстовището на Г.М Димитров и Симеоновско. Лично аз съм карал там 4 коли и съм доволен, но съм чувал и негативни мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те плаша, но въпросът може да не е само до реглаж. При такива удари, особено при натиснати спирачки поддават освен ламарините, но и някои елементи по окачването, предния мост, носачи.... Това трябва да е първата работа, внимателен оглед на цялото окачване от монтьор професионалист, не от спецове по реглаж. Иначе аз намирам за добри Мотоексперт http://www.motoexpert.bg/, центърът за реглаж на кръстовището на Г.М Димитров и Симеоновско. Лично аз съм карал там 4 коли и съм доволен, но съм чувал и негативни мнения.

 

Ами то винаги има и негативни мнения за всичко :)

А иначе то удара беше много странен. Аз бях на място чаках на светофар и един идиот завивайки и гледайки в луната се удари в мене докато аз бях спрял.

Уж и правиха оглед и не намериха някакви поражения по окачването имаше броня, капак, радиатор, фар... счупени другото... уж здраво.

Та ще ида да видя тези от реглажа ко ще кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил при тези от Мотоексперт - регулаж преден мост около 40лв беше май, ама отидох там защото нямах търпение да си подкарам колата след като слобих предницата в неделя следобяд :). Ама колко е верен стенда им е относителна работа, факт е че след 2 месеца за да карам направо кормилото трябва да е леко настрани, но това може и да е вследствие поразбит шарнир който усещам по паветата. Добри отзиви съм срещал от стенда на Дунев до картинг пистата в Студентски град, тъй като Дунев кара спортната си кола и често минава на стенд и често се тарира стенда от там и уж по точен бил ама не съм ходил. Друго популярно място е Хеед уж и техния стенд бил добър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност имаш изместване на роговете!

Застрахователите са се направили на "разсеяни". Случва им се често :mad: ...

 

Преди да се сменят повредените елементи колата трябва да се "изпъне" на дозер.

 

Ако не я изпънете много трудно ще ти направят реглаж. Особено видимо при лазера.

Дори да те "забаламосат" с реглажа, колата се усеща тегава за каране и яде гуми жестоко.

 

Хващай "застрахователите" да ти оправят колата като хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...