Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Като гледам разположението на стрелката и самият километраж - след 200 ще упре в пластмасата. А и как ще вдигне над 200 след като е ОГРАНИЧЕНА на 180 - това не разбрах.

Маха се ограничителя , който сигурно е електронен , нека по запознатите да помагат , а километража просто като опре в пластмасата няма да виждаш как се движи стрелката , но това не значи че колата ще спре да ускорява , пък и винаги може да се сложи друг километраж :)

Редактирано от s_mitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ограничителят ме интересува - да не се окаже обаче , че трябва да се сложи нещо друго. Не съм запознат с автомобилите и за това не ми се иска да гадая. Тук има една тойота соарер( с десен волан ) и уж е много коне и кубици а малки колици с наполовина кубици я правят смешна. Нека някой който е в кухнята да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има една офертичка за двигател, скорости и компютър за 700 евро. Ако някой е навит да си слага, мога да изнамеря обявата. Мисля, че беше в Ирландия. Доставката няма да е малко сигурно.

Редактирано от dobri1200
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ограничителят ме интересува - да не се окаже обаче , че трябва да се сложи нещо друго. Не съм запознат с автомобилите и за това не ми се иска да гадая. Тук има една тойота соарер( с десен волан ) и уж е много коне и кубици а малки колици с наполовина кубици я правят смешна. Нека някой който е в кухнята да каже.

Ами съотношението к.с./кг., си казва думата в повечето случай,за това тази тойота припада а и не само ..всичко зависи от автомобила. А за ограничителя на мивека.. нямам представа .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...