Премини към съдържание

Има ли тунинг за Outlander 2.4 2009г. ?


Препоръчано мнение

Здравейте на всички!

От доста време се ровя из нета и не мога да разбера има ли някъде възможност да се увеличи мощността от 170кс на моето Outlader-че. Бензин е, автоматик 2.4 куб.см. Ще съм благодарен да ми дадете координати на фирма, която може да ме зарадва с 20-30 пък и повече кончета отгоре! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Overdrive чудеса правят, но всяко чудо срещу съответната си цена! Друга фирма е ХЕЕД-91. Ако се пипа нещо, каквото и да е то, от неоторизиран сервиз, отпада гаранцията! А и тези 20-30 коня, не знам от къде могат да дойдат. :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Overdrive чудеса правят, но всяко чудо срещу съответната си цена! Друга фирма е ХЕЕД-91. Ако се пипа нещо, каквото и да е то, от неоторизиран сервиз, отпада гаранцията! А и тези 20-30 коня, не знам от къде могат да дойдат. :icon_hmm:

Само с чип нито една от фирмите няма да могат да качат 20 магарета, па камо ли 30 коня.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана на въпрос за чип, единственото предложение което намерих е това: http://eng.smchiptuning.com/3646/mitsubishi-outlander-2-4i-165

Тези предлагат чип за моят 2.5TDI мотор, като му дават +48к.с., което ми се струва абсурдно. Но пък имат атрактивни цени, ако колегата се навие да поръча, нека сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана на въпрос за чип, единственото предложение което намерих е това: http://eng.smchiptuning.com/3646/mitsubishi-outlander-2-4i-165

Тези предлагат чип за моят 2.5TDI мотор, като му дават +48к.с., което ми се струва абсурдно. Но пък имат атрактивни цени, ако колегата се навие да поръча, нека сподели.

 

Ееее, не е толкова абсурдно. Виж колко много оферти има за чипчета за дизели. "Лошото" при мен в случая е, че аз съм с бензиново коленце, а за бензините почти няма чипове, камоли за моя Аутлендър. Благодаря ти за инфото! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Overdrive чудеса правят, но всяко чудо срещу съответната си цена! Друга фирма е ХЕЕД-91. Ако се пипа нещо, каквото и да е то, от неоторизиран сервиз, отпада гаранцията! А и тези 20-30 коня, не знам от къде могат да дойдат. :icon_hmm:

 

Много ти благодаря! Ще се консултирам и ще пусна инфо :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...