Премини към съдържание

Смяна на предно стъкло


MAFIA

Препоръчано мнение

Здравейте. Преди време ми се пукна предното стъкло и в следствие на това продължи да се цепи. Колата е :mitsu-smiley: Colt 98' 1.6 16V. Общи взето е в следствие на човешка грешка. От Варна съм и се чудя дали да отида в Кобрата да го сменя или да търся втора употреба, но все пак оригинално.Но за 2рото нямам идея кой може да ми го постави, дори да си намеря, освен Мустанга, където ми казаха, че такива стъкла нямат. В Кобра, едва ли ще се навият. Чудя се кой вариант е по-добре, от моргите ли да търся и да намеря някой евнтуално да го псотави или ново,китайско. Някой може ли да ми предложи нещо?! Моля за съвет! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди време ми се пукна предното стъкло и в следствие на това продължи да се цепи. Колата е :mitsu-smiley: Colt 98' 1.6 16V. Общи взето е в следствие на човешка грешка. От Варна съм и се чудя дали да отида в Кобрата да го сменя или да търся втора употреба, но все пак оригинално.Но за 2рото нямам идея кой може да ми го постави, дори да си намеря, освен Мустанга, където ми казаха, че такива стъкла нямат. В Кобра, едва ли ще се навият. Чудя се кой вариант е по-добре, от моргите ли да търся и да намеря някой евнтуално да го псотави или ново,китайско. Някой може ли да ми предложи нещо?! Моля за съвет! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Иди в Елис Ауто, приятелю, аз преди година сменях там на моя колт и останах доволен. Намират се точно срещу кобрата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменено! В Кобра го смених, но са ми осрали колата отвсякъде... Разбирам, че самото стъкло е мазно и мръсно, ама освен него цялото ми табло е в прах и мръсотия, имаше стъкълца по седалките, в краката и по таблото. Освен това праговете кални от край до край. :icon_hmm: И накрая не получих никаква бележка за смяната, нито пък за гаранцията! При което отидох в понеделник (в събота ми го сменяха) и попитах, ако стане нещо, какво правим, след като нямам нищо.. "в системата ни те има" това беше отговора който получих! Иначе за сега е добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменено! В Кобра го смених, но са ми осрали колата отвсякъде... Разбирам, че самото стъкло е мазно и мръсно, ама освен него цялото ми табло е в прах и мръсотия, имаше стъкълца по седалките, в краката и по таблото. Освен това праговете кални от край до край. :icon_hmm: И накрая не получих никаква бележка за смяната, нито пък за гаранцията! При което отидох в понеделник (в събота ми го сменяха) и попитах, ако стане нещо, какво правим, след като нямам нищо.. "в системата ни те има" това беше отговора който получих! Иначе за сега е добре.

 

 

Здрасти, имам такова стъкло. Ако те интересува 0889046486, това е номерът ми.

Редактирано от Emil Dimitrov
Писането на КИРИЛИЦА е задължително!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стъкло сложи от Кобра? От китайските със зелената лента отгоре ли? Те са доста приятни за каране при слънце, но ако си сложил такова внимавай, защото са малко "меки" и по-лесно ще се драска от оригиналното (от опит го казвам - първия ден с ново стъкло и 1 см драскотина точно в центъра на шофьорското полезрение).

 

Иначе е голям кеф с ново стъкло, нали - доста яка видимост поради липсата на драскотини и изхабяване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оо да. Да китайско е. То друго освен китайско, май може да е турско.. Ще го имам впредвид, бях чел в някаква тема, че са по-меки. Благодаря за предупреждението. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах. Ама това, че може да е турско го казвам, защото така ме осведомиха. Когато сменях едно стъкло в Мустанг, си говорих с момчетата и там ми обясниха, че се поставят китайски стъкла и за това са толкова евтини. Цената им за конкретен модел, ориентировъчно е 140лв., а турския му евкивалент е към 210-230лв. Казаха ми, че турските са по-дебели и вероятно по-твърди, от колкото китайските. Попитах оригинални не слагат ли, при което отговора беше: "КОй си слага оригинално стъкло.. при положение, че цената им започва от 400-500 лв нагоре".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...