Премини към съдържание

Задвижване на Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!Прочетох доста от темите за задвижването на Аутлендър(първият модел) и така и не ми стана ясно как точно работи.Ако една предна и една задна гума забуксуват едновременно какво става,има ли тракшън контрол или някакви системи за излизане от подобна ситуация?Благодаря предварително ако някой може да ми отговори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Прочетох доста от темите за задвижването на Аутлендър(първият модел) и така и не ми стана ясно как точно работи.Ако една предна и една задна гума забуксуват едновременно какво става,има ли тракшън контрол или някакви системи за излизане от подобна ситуация?Благодаря предварително ако някой може да ми отговори.

Интересувам се,защото мисля да стана собственик на такъв модел.Обичам да излизам често извън асфалта и затова проверявам на какво мога да разчитам с подбно МПС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как точно се разпределя въртящия момент по колелата, но не мисля че Аутлендъра е най-подходящ за offroad.

Аз карам 2.2 DID и е перфектен по заснежените пътища. Но тези джипове са тип "паркетни" и предвид че не са на шаси, т.е. по - податливи на усукване да го караш често извън асфалта е малко рисковано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да го ползвам за истински Offroad,по скоро да си дърпам лодката до някой язовир и да я пусна на вода без да затана на брега или в някоя по-голяма локва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако разбираш братския руски език, тук има доста реални мнения за Аутлендър!

Дано съм бил полезен.

Поздрави!

 

http://reviews.drom.ru/mitsubishi/outlander/

 

http://out-club.ru/board/index.php

Редактирано от charislav
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да го ползвам за истински Offroad,по скоро да си дърпам лодката до някой язовир и да я пусна на вода без да затана на брега или в някоя по-голяма локва.

 

:mitsu-smiley: Прав си колега, не само немисли но и неможеш да го ползваш аутлендера за истински офроуд, пък и не ти трябва, но можеш спокойно да го ползваш за 'лек офроуд' да речем разходка из планината, полето, по плажа, и да си дърпаш каравана или ремарке с лодка или атв е супер избор, няма да имаш проблеми то тази кола е точно за това направена. Грабвай си един красавец и не му мисли,,,,,,,,,,,,,,, аз поне така бих направил;) :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...