Премини към съдържание

радиаторче на парното на спейс рънър 1993


Препоръчано мнение

Колеги, споделете къде се намира радиаторчето на парното и евентуално как мога да го почистя, защото нещо не грее добре - духа студено, докато двигателя не вдигне работна температура? Мисля, че се е задръстило. Колата ми е спейс рънър 1993,122кс

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :icon_doh:

проблема е и че и при добре загряла кола не духа много топло

нали по принцип парното е свързано с малкия кръг

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ранърът има перфектно парно, понякога чак не се трае...... Не трябва да е така.....

Вариантите ти са 2 - или е термостат, който е запецнал в отворено положение, или имаш някакво запушване по радиаторчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ранърът има перфектно парно, понякога чак не се трае...... Не трябва да е така.....

Вариантите ти са 2 - или е термостат, който е запецнал в отворено положение, или имаш някакво запушване по радиаторчето.

по скоро втората причина обаче къде му се намира радиаторчето и трудно ли се сваля а не може ли на място да се промие с нещо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го правил, трябва да го огледам как е..... Не може да не може и на място - ако се откачат маркучите, които влизат в купето откъм коша на двигателя и да се промие с някаква много слаба киселина - не знам дали става с оцет, иначе съм сигурен, че става с цвик. Но не е за този сезон.... Пиши едно л.с. на Mario64, той знае как да се постъпи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега забрави за тези вицове от рода на отпушване,промиване,запушване на леки течове с "цвик,оцет,киселини,червени пипери"и други български щуротиии :D ,най-добре си го свали радиаторчето занеси го на майстор да ти го отвори и една по една да почисти тръбичките(малко повече е играчката,но ще останеш доволен от резултата) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колко години още смята да я кара тази кола? Да спасява положението за известно време и това е.... пък да го свали, пък да го носи на майстор, пък ремонт.... да не седне по-скъпо от самия Ранър.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колко години още смята да я кара тази кола? Да спасява положението за известно време и това е.... пък да го свали, пък да го носи на майстор, пък ремонт.... да не седне по-скъпо от самия Ранър.....

Цялата процедура ще я направи за 1 ден...почистването нее скъпо в най-лошия случай 20-30 лв.. и накрая все пак всеки избира кво да прави с колата си :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...