Премини към съдържание

Как да си разглобим бутона


S.Iliev

Препоръчано мнение

Става въпрос за Colt 98г.CJ купе.

Преди време ми изгоряха крушките на бутона за аварийните и отоплението на задното стъкло.Днес ги свалих и реших да снимам как точно се разглобяват за да може някой друг с изгорели крушки да знае как да ги смени.Пускам линк към албума с описание под всяка снимка.

 

http://siliev.snimka.bg/automobiles/butoni.564637.22123534

 

Аз за съжаление не успях да сменя крушките,защото никъде не намерих да продават такива във Варна.Обиколих над 10 магазина,включително и гарвана но няма.Затова ще помоля ако някой знае къде има да се свърже с мен. :)

 

PS.Забравих да спомена ,че на самите крушки пише TSD 077

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смених крушките като запазих фасунките и стана.Фасунките се оказаха гумени и това доста улесни задачата.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт.Не се сещам кой ми беше споменал,че ако имам индикация за пуснати халогени и стоп за мъгла копчетата не трябва да светят.Не е вярно!!!Днеска разглобих по същият начин и копчетата за халогените и стопа и се оказа ,че имат подсветка а крушките са изгорели.Смених ги с 3 мм. обикновенни крушки и сега светят и те.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...