Премини към съдържание

мигач COLT


leski

Препоръчано мнение

Колеги на скоро се сдобих с мицубиши колт 96 година и имам 1 проблем. Предният десен мигач е със счупена пластмаса. Някой може ли да даде информация за цена и магазин? Аз намирам само цели- рефлектор + пластмаса /стъкло/..

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай Miroslav за цена на оригинален. Ето от къде може да си купиш също :link:. А сега се сетих ще пиша на едно момче което има такъв колт на части, да ти пише ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори колеги :). Навсякъде прелагат целия мигач,а аз искам да знам дали може да се смени само стъклото без самия рефлектор вътре, защото той си е здрав. Ако евентуално не може ще си поръчам целия в местния сервиз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам не може да се смени само стъклото.Понеже ласката дето си навря ауспуха в мигача ми чупи само стъклото и крушката,но не ми предложиха само стъкло.Принципно има хора,които правят цели пластмаси,правят си матрица и после прави пластмасата.Но това не знам колко ще заприлича на нормален мигач.Виждал съм правен стип и не е особено красив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз yстанових това и си поръчах нов. Мисле, че цената беше около 45 лева, но не съм сигурен :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващия който закъса за такъв мигач нека да ми се обади - нов - DEPO - 35,00 лв. след отстъпката за хора от форума

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...