Премини към съдържание

Стабилизираща щанга


nako

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам едно въпросче.От известно време ме дразни едно леко и ситно :D потропвене в предницата,в ляво.Ходих до едно сервизче и след доста дърпане и клатене :) остановиха ,че е тампон на стабилизиращата щанга!!!Та въпроса ми е - може ли да се смени въпросния тампон ,без разглобяване на други елементи по предницата??????Защото момчетата започнаха да пъшкат ,че бил на кофти място и трябвало половин ден разглобяване за да се смени въпросния тампон!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги сменях......Втори път тази операция няма да я повторя. Сега за по-лесно и по-бързо разкачам предния мост. :icon_blush:

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги сменях......Втори път тази операция няма да я повторя. Сега за по-лесно и по-бързо разкачам предния мост. :icon_blush:

Те са така Каризмите ............. :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ,момчета,явно работата е сериозна :icon_hmm: .Бях решил ,че е лесно но, съм грешал!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ,момчета,явно работата е сериозна :icon_hmm: .Бях решил ,че е лесно но, съм грешал!!!!!

И моите са за смяна но майстора каза "ти луд ли си карай така".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Карай,карай ,ама много ме дразни,а количката си я тача.Явно ще изчакам да се посгрее времето и ще запрятам ръкави :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще изчакам да се посгрее времето и ще запрятам ръкави :D

 

Трябва да вдигнеш предницата, така че да увисне на амортисьорите, след като развиеш всички големи болтове. После подлагаш нещо в задната част, на местата на болтовете, така че да има достатъчно място да бръкнеш от там за да смениш тампоните. Някъде има тема със снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, но още е раничко да се лежи под колата..........иначе тампоните си ги взех :D ..........остана и време да намеря :D и всичко ще е точно. То и втулки за скоростния лост си взех от колегата от Стамболийски......ама още си ги возя в жабката :D

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благозаря за инфто,но още е раничко да се лежи под колата..........иначе тампоните си ги взех :D ..........остана и време да намеря :D и всичко ще е точно.То и втулки за скоросния лост си взех от колегата от Стамбулийски......ама още си ги возя в жабката :D

kолко пари са тампоните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

11 лв. и стотинки ,за комплекта -2бр. колега..........италиански :D ..........може би турски ,но колкото изкарат.Поне на вид са що годе добре........незнам!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде толкова бяха и оригиналните в Ратола, помня че питах в един магазин и ми искаха повече, май по 15лв комплекта.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...