Премини към съдържание

Въпрос за предното стъкло на Еклипс 93година.


Препоръчано мнение

Предложиха ми стъкло, което е сменяно преди това от фирмата кобра.Дали това стъкло ще ми прави ядове.Смисъл да се запотява, да изкривява образа и други ... Благодаря..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво е стъклото. 3 години карах с предно стъкло Олимпия, закупено от тях и бях сравнително доволен. Единственият проблем беше че по-лесно се драскаше. При мен проблема се появи от самият монтаж. Просто не бяха подготвили повърхноста, а просто го бяха шляпнали, а корозията не прощава.

Редактирано от Веско
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложиха ми стъкло, което е сменяно преди това от фирмата кобра.Дали това стъкло ще ми прави ядове.Смисъл да се запотява, да изкривява образа и други ... Благодаря..

 

Колега чак пък да изкривяват образа... И най-гадните не го правят според мен.

Не знам за какви пари ти го предлагат, но аз не бих си купил втора ръка стъкло. Първо, защото най-вероятно трудно ще го извадите. Второ- ново стъкло за Еклипс струва 120лв. с монтажа именно в Кобра. Или поне толкова беше миналата година във Варна, когато аз проверих.

Трето - като купиш втора ръка стъкло, ще трябва да платиш за монтаж... и то пак ще отиде над 100лв.

 

Както спомена колегата по-горе, много е важно когато го монтират да подготвят добре повърхността, да изчистят остатъците от предишното лепило за да може когато се сложи новото стъкло да уплътни добре и да не е под напрежение и да повдига...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...