Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, искам да си купя джанти за Еклипс 1998г., 2.0 16кл., 141к.с., с пет болта на главината. Отзад е с барабани.

Въпроса ми е такъв, предлагат ми едни от мазда, които също са с пет дупки с междуболтово разтояние

114,3. проблемът е че не знам дали ще станат, а продавачът се намира извън София и не ми се бие път , за да разбера дали ще паснат. Ако някой знае дали разтоянието съвпада ще съм много благодарен. Мерси предварително. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според това твоите са

5 x 114.3 Изместване: 35...42 централен отвор: 67.0

Тоест стават, виж и централния отвор на онези колко е, че ако е различен трябва да се уголемява или да се правят втулки ако е по-голям...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еееее много мерси за инфото и за много полезния линк. Това форумът много време и финанси може да спести. Жалкото е че все още не съм компетентен за тази марка, ама сега като покарам известно време колицата сигурно ще навлеза навътре в нещата. Мерси пак. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Имам дажнтити за еклипсе 16 ки 500лв.

 

Редактирано от BigBoss - за последно ти редактирам поста от шльокавица! И за последно те моля на лични съобщения! Или ще спазваш правилата и ще пишеш на кирилица, или напускаш форума! :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...