Премини към съдържание

Курсове за безопасно управление и владеене на автомобила в екстремни ситуации


Препоръчано мнение

Колеги, курсове за безопасно и екстремно шофиране у нас се правят от двама човека :

1.Владо Илиев

2.Павел Жеков

Дадох си сметка, че имам нужда от доусъвършенстване и обучение, като например тези курсове за безопасно управление и владеене на автомобила в екстремни ситуации ,защото много голяма част от пътните инциденти стават от слабо подготвени водачи:icon_blush: . Такъв курс би бил добър не само за мен ,но и за останалите на пътя. Погледнах цените, може би ако бях го направила в по-некризисните времена, сега нямаше да давам повече парички за фарове и ламаринки... Не мога да се примиря с чувството си на тъпа безпомощност, когато изгубих изцяло контрола върху колата, шейната в която се бях превърнала и изненадата от хубавите нови зимни гуми, неучастващи сякаш в цялата работа.

Та да попитам, някой от вас има ли преки впечатления от такъв тип обучение, или всички сте мъже и се подразбира, че сте над тия неща?:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светла, каквото и да ти говорят, тръгне ли на шейна колата, няма оправяне...

И аз преди няколко години се забих в една пряспа, при това бях с L300 с нови гуми и с вериги. Стъпих на лед и буса тръгна към пряспата, не реагираше както и да въртях волана. Имах късмет, че карах бавно и пряспата беше голяма та колата не пострада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Светле!

Първо да ти честитя Коледата и да ти пожелая весело изкарване на новогодишните празници. Ходила съм на курсовете при Владо Илиев. Страхотни са. Голямо удоволствие е, а пък и се научават много полезни неща. Има също и курс, двудневен "Лед и сняг". Той се провежда на Белмекен с преспиване и емоцията е страхотна. Аз бях единствената жена в моята група, но хич да не ти пука. Гарантирам ти, че ще останеш мноооого доволна. Курсовете ги води Митко /синът му/ и още две момчета. Предполагам, че си намерила сайта им, но те вече имаха три дати за първа тренировъчна програма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Светле!

Първо да ти честитя Коледата и да ти пожелая весело изкарване на новогодишните празници. Ходила съм на курсовете при Владо Илиев. Страхотни са. Голямо удоволствие е, а пък и се научават много полезни неща. Има също и курс, двудневен "Лед и сняг". Той се провежда на Белмекен с преспиване и емоцията е страхотна. Аз бях единствената жена в моята група, но хич да не ти пука. Гарантирам ти, че ще останеш мноооого доволна. Курсовете ги води Митко /синът му/ и още две момчета. Предполагам, че си намерила сайта им, но те вече имаха три дати за първа тренировъчна програма.

Плюс една препоръка и от мен за Митко Илиев.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...