Премини към съдържание

Димитър Илиев спечели рали 'Стари столици'


Препоръчано мнение

  • Admin

Димитър Илиев и Янаки Янакиев (БАМС, "Мицубиши Лансър Ево 9") увеличиха максимално аванса си в националното първенство, след като днес спечелиха и третия кръг от шампионата - шуменското "Стари столици". :rulez:

След първите места във "Виктори-София" и "Траянови врати", Димитър Илиев се наложи с 8.3 сек над екипажа на "Престиж Рали Тим" Радослав Козлеков и Лазар Тевекелов ("Мицубиши Лансър Ево 9") и с 59.9 сек над Георги Гераджиев-младши и Карл Уилямсън("Булгартабак", "Мицубиши Лансър Ево 7").

 

http://img98.imageshack.us/img98/7092/mi6ag.jpg Mитко Илиев с купата :first:

 

 

инфо : http://sportni.bg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Илиев и Янаки Янакиев (БАМС, "Мицубиши Лансър Ево 9") увеличиха максимално аванса си в националното първенство, след като днес спечелиха и третия кръг от шампионата - шуменското "Стари столици". :rulez:

След първите места във "Виктори-София" и "Траянови врати", Димитър Илиев се наложи с 8.3 сек над екипажа на "Престиж Рали Тим" Радослав Козлеков и Лазар Тевекелов ("Мицубиши Лансър Ево 9") и с 59.9 сек над Георги Гераджиев-младши и Карл Уилямсън("Булгартабак", "Мицубиши Лансър Ево 7").

 

http://img98.imageshack.us/img98/7092/mi6ag.jpg Mитко Илиев с купата :first:

инфо : http://sportni.bg/

Ми май те всички са с Ево-та.............. :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Точно така - всичките са Ево-та. Виж заглавието на темата :mitsurally: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

първата тройка е с :mitsu-smiley: Еволюшън и чак след това са Субару и други там....... абе к'ви бяхаааа :icon_hmm:

ха ха майтап :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: :rulez: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В ВТОРНИК НЯКОИ МИ БЕШЕ ОСТАВИЛ НА МИТСУБИШИТО КАРТА НА КЛУБА И ЕТО ТУК САМ .ЛУД ФЕН САМ НА РАЛИТАТА :first:

Добре дошъл и от мен :good:

Сложи някоя снимка на твоя Мицко да го видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още един изтребител в клуба ни

 

:mitsu-smiley: http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/mig.gif :mitsu-smiley:

Добре дошъл и от мен

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
  • преди 6 месеца ...

Във форума на рали клуб-България можете да намерите актуално инфо за рали шампионатите по света и у нас.

ФОТО АЛБУМ

ВИДЕО ОТ БЪЛГАРСКИЯ РАЛИ ШАМПИОНАТ

 

 

 

 

Като стана дума за ралита има ли реална информация за ЕВО 10.До сега навсякъде из нета се публикуват снимки и видео за GTS модела,който ще бъде задокеанския вариант на Евото.До колкото се прокрадват информации при нас,български пилот(Д.Илиев) е тествал Ево 10 в Италия,мнението му за колата е повече от "отлична",но реално самите материали публикувани в нета за Ево 10 малко се различават от това,което е тествал в Италия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник някой ми беше оставил визитка на мицубишито и ето ме тук съм. Луд фен на ралитата съм...... :first:

:icon_thumbup: :icon_clap: Бравоо

Добре дошъл

 

Аз съм сложила десетина визитки на Мицубишита, но на ЕВО не съм. Кой е, да си признае :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

ФИА потвърди победата на Димитър Илиев в Рали България

 

Димитър Илиев и Янаки Янакиев са безспорните победители в тазгодишното Рали България. Това стана ясно след като днес бе огласено становището на ФИА по протестите срещу автомобила на Илиев.

 

„Щастлив съм, че най-сетне българин спечели Рали България след толкова години - така Илиев коментира решението минути след като то стана известно. „Не съм се съмнявал в това, че ФИА ще се произнесе в наша полза. Надявам се хората, всъщност - наши сънародници, които оспорваха победата ми, също вече да не се съмняват в моята честост”

Станалата скандално известна част от автомобила на Илиев – микроизключвател на педала на съединителя, е част от стандартното оборудване на неговия автомобил Мицубиши Лансър Евро 9, потвърдиха техническите експерти на ФИА. Турбото с допълнителнтите принадлежности е в съответствие с изискванията на регламента на състезанието, става ясно още от становището.

 

Писмото е подписано от Яко Маркула, технически делегат на ФИА.

Димитър Илиев и Янаки Янакиев остават лидери в Европейския рали шампионат, въпреки че отпаднаха малко след старта на Рали Вино Мадейра в началото на август.

 

Следващото състезание от Европейския шампионат е Рали Барум на 24 – 26 август в Чехословакия.

 

Въпреки, че пропусна учадстие в Рали Хеброс, Илиев остава безспорен лидер и в Националния Рали Шампионат.

 

http://www.sportal.bg/uploads/Image/2%20D.jpg

 

 

sportalbg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Boss, така и не разбрах каква беше формалната причина да се подаде контестация.

Какъв беше проблемът там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тишо, проблема беше станалата скандално известна част от автомобила на Митко Илиев – микроизключвател на педала на съединителя, но това е част от стандартното оборудване на неговия автомобил Мицубиши Лансър Евро 9. Това потвърдиха техническите експерти на ФИА. Турбото с допълнителнтите принадлежности е в съответствие с изискванията на регламента на състезанието, е станало ясно още от становището на комисията. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мицубиши Лансър Евро 9

Браво, браво на sportalbg за правописа :icon_box:

....

 

Иначе това е хубава новина. Пожелавам на Димитър Илиев да повтори, а защо не да потрети... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...