Премини към съдържание

За Galant 2.4 GDi въпрос


Bubo

Препоръчано мнение

Здравейте , искам да попитам преди около седмица си купих тази страхотна кола,искам да попитам.Какво означава на таблото GDi EXO(свети в зелено) при подаване на газ.Някакъв проблем ли е ?

Също да попитам ,ако някои е с такъв автомобил какъв разход ви дава?

И ако някои има за продажба бял мигач десен ,да пише ? :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не проблем, че свети, дори напротив :-)

GDI ECO светва, когато двигателят е в икономичен режим - Пожелавам ти само такива да са ти "проблемите" :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разхода при изправна кола в градски условия, говоря софийски градски не би трябвало да е над 9. Но разбира се зависи и от стила на каране. Извънградско каране въм свалял и до 7, но 120-130 без резки набирания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен автомата дава 11-12 един 2 пъти съм слизал на 10 в София с пенсионерско каране. Много зависи от горивото и най вече от десния крак. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2.4 GDI автоматик и на мен ми дава 12 градско, извънградско 9 - 11 в зависимост от карането.

 

Bubo със здраве и безаварийно да си я караш!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разхода при изправна кола в градски условия, говоря софийски градски не би трябвало да е над 9.

9 градско само на сън и то в София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е вашите 9-10 ,моито 12+ маи някъде не мога да го засека точно.Нормално каране на места повече газ ....20лв=70км незнам точно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

искам да попитам таѕи лампа винаги ли свети.Аѕ имам 2.4 ГДИ 2001г,типтроник,новиа феис и никога не ми е светила

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам да попитам таѕи лампа винаги ли свети.Аѕ имам 2.4 ГДИ 2001г,типтроник,новиа феис и никога не ми е светила

Тази лампа свети само когато колата се кара икономично, т.е., с малко газ. Ако на теб не ти свети, значи или е изгоряла, или имаш някакъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

някой знаели от къде мога да си намеря електромотор на дроселовата клапа,естествено втора употреба.

 

Коя година ти е колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...