Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

къси накрайници за Space Runner


Deyan

Препоръчано мнение

Здравейте!

Някой знае ли някоя качествена марка за къси накрайници?

Питам понеже за една година смених два пъти накрайници и ми се ще този път да си сложа нещо по-качествено и трайно.

Колата ми е Space Runner 97г. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от коли и ми е трудно да обясня, но ще се опитам.

Накрайниците изглеждат така http://tamp-makferson-re-21--1721cc.abcavto.com/products_photos/15/9272.jpg

и са захванати към колелото.

Редактирано от Deyan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно - кормилни накрайници. На моето вагонче съм сложил на Moog, 30000км. - държат все още. Може да попиташ Мирослав или в Ратола каква е цената на оригиналните че за една година 2 пъти да сменяш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргинални - 69лв с ДДС за 1бр.

Бре Мирославе, преди седмица ми отговори на лични,за същото нещо 84лв с ддс, тук друго???

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре :icon_thumbup: намалението си го бива. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно - кормилни накрайници. На моето вагонче съм сложил на Moog, 30000км. - държат все още. Може да попиташ Мирослав или в Ратола каква е цената на оригиналните че за една година 2 пъти да сменяш...

 

 

Да цената на Мирослав не е лоша, все пак става въпрос за оригинални накрайници до колкото разбирам.

Но ако можеш да ми кажеш и тези Moog, колко струват и от къде да ги намерея, щом си доволен от тях.

А, Миро ако може да ми даде някакъв адрес или линк, за да видя от къде мога да си ги закупя оригиналните. :drive:

Аз последно си взех накрайници от един маагзин на бул.Х.Ботев и тогава двата накрайника ми излязоха 60лв. но се скапаха супер бързо. :rolleyes:

Редактирано от Deyan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как откъде.... от Миро.... Пиши му л.с. и се разберете, ще ти ги прати с куриер. Оригинални.

Иначе - за въпросната марка - аз чувам за пръв път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих - накрайниците съм ги сменил на 13.12.2009г., стрували са точно 44лв. От местния магазин за авточасти.

Но ако имаш някой лев в повече си вземи оригинални от Миро, моите когато ги сменях бяха фабрично монтираните на автомобила и не бяха толква зле, имаха малко луфт вече а километража беше 220000, предполагам джамбазина от който го взех го е врътнал поне за спорта ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези накрайници, които си купувах аз бяха горе долу на същата цена и не струваха, като марка не си спомням какви бяха.

Ще опитам този път да си закупя оригинални части, за да не съжалявам. :mitsu-smiley:

Редактирано от Deyan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...