Премини към съдържание

Въпрос за закупуване Каризма 1.6


Daniel de Marko

Препоръчано мнение

Здравейте,

интересува ме инфо за закупуване на Мицубиши Каризма, 1.6 96 година с климатик и абс.

Кажете ми какво мога да очаквам, защото ми предлагат също така и Голф 95 година с абс, ел.стъкла, ел. огледала и климатроник на 250 хил. км., а Мицубишито е на 130хил. км. Кажете ми какво да предпочита, кое ще се разваля повече,

кое е по-евтино за поддръжка. Благодаря ви много, защото утре ще ходя да ги гледам и евентуално във вторник да ги купувам. Благодаря.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом задаваш въпрос за автомобил на 250 и 130 хил.км и се чудиш - вземи голфчето....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти се обиди. Единият е на реални другият не е. Но и двете изглеждат перфектно. Аз клоня лично от Мицубиши, но ме притествят частите. Аз тъй като си нямам понятие от японски автомобили питам просто, какво да очаквам от Мицубишито, хубав ли е двигателя. Съжалявам, че си се обидил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа ,колега,на мен ми е без пари--поддръжката!Трета година само бензин наливам и маслото сменявам :icon_thumbup:!За ГОУФА ,няма да коментирам--не съм им фен,но каризмичката ми е на сърце,ще я сменя само за ......галант :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре оправят ли ги в България, има ли части за тях? Кое се разваля най-често, какви дефекти да гледам утре като отида в салона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D За сервизи не знам,но тук във форума има координати на няколко момчета,Пловдив ,София и Стамболийски ,които са доста в час и няма да ти откажат помощ и то квалитетна!!За повреди -не знам :plane: ,но опредебено си струват моделчетата,просто огледай за нещо фрапиращо,на тези годинки може и изгнило да има ,особенно ако е австриика!Иначе са доста здравички,аз мойта и на стенд а карах това лято :rulez: и познай :D нямаше нищо за смяна по ходовата част.На жената тиграта :rolleyes: се наложи и четирите амортисьорчета да се сменят и една от опорите,а е същата година 98.А и километрите и бяха 98000 :good: По двигателя също не съм имал проблеми,части има колкото искаш,обслужването излезе около 250 с ремъци и ролка!!А това за скъпата поддръжка на японките е мит от СОЦИАЛИЗЪМА :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ще си призная, че имам и карам и двете коли. Днес, след 2 седмици в сервиз (първо едната, после другата) за ремонт по окачването, равносметката е, че цените са еднакви. Няма да обобщавам какво точно са сменяли, защото не съм много наясно. И на двете се чуваше тропане от предницата и платих по 200лв. за еднакви неща, мисля. Сега са ОК. Другите консумативи като масло, ремъци, филтри, ролки и т.н. са на сходни цени. Но, когато карам Мицубишито се чувствам по уверен. Стабилен и то мноооого повече от VW, динамичен, икономичен и много ТИХ двигател, хубаво табло и интериор, красива външност и ОГРОМЕН багажник. Заради всичко това, винетката е на неговото стъкло залепена. Единственото сходство между двете е, че се наричат автомобил и вършат еднаква работа, но с различна степен на удоволствие. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах ,че си от Пловдив!Потърси тук във форума Milen_Z,от Пловдив е.Не го познавам ,но ,никой не е казал лоша дума за това момче,а е помогнал на доста хора.Дал си е и телефона,просто се свържи с него и го помоли за съдействие,той е човека :icon_rock: за Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах ,че си от Пловдив!Потърси тук във форума Milen_Z,от Пловдив е.Не го познавам ,но ,никой не е казал лоша дума за това момче,а е помогнал на доста хора.Дал си е и телефона,просто се свържи с него и го помоли за съдействие,той е човека :icon_rock: за Пловдив.

Ок мерси много. Утре ще му звънна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

интересува ме инфо за закупуване на Мицубиши Каризма, 1.6 96 година с климатик и абс.

Кажете ми какво мога да очаквам, защото ми предлагат също така и Голф 95 година с абс, ел.стъкла, ел. огледала и климатроник на 250 хил. км., а Мицубишито е на 130хил. км. Кажете ми какво да предпочита, кое ще се разваля повече,

кое е по-евтино за поддръжка. Благодаря ви много, защото утре ще ходя да ги гледам и евентуално във вторник да ги купувам. Благодаря.

Купи си гоуф, за да има с какво да се занимаваш в свободното време. Аз нямам излишно време и си карам каризмата 3 години, без даже да е споменала за себе си. Избора е твой, но да сравняваш мицубиши и гоуф в едно е несъвместимо и несъпоставимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, добре дошъл първо.

 

Нако, Лъки бой и Pepper са казали нещата доста точно.

Приликите са само външни.

 

Карам Каризма четвърта година. На кратко бих я описал като МНОГО автомобил за малко пари.

За частите си наясно вече. Ако колата е на реални 130k задните пружини би трябвало да не са омекнали!

 

Сега една случка.

Мой съсед, който кара доста запазен Голф 3 96-та GT, ходи с Каризмата лятото на море.

Вечерта, като ми я докара призна, че със слизането от колата се залепил в нета да гледа Каризми.

Той е шофьор от бая време. Призна, че голфа, го е страх да го кара с повече от 120,

докато цитирам "Мицката си държи 160 на магистралата и си е добре ..."

Имай предвид, че моята кола е работен кон, а голфа е много гледан.

 

Най-интересното с нея беше, когато един ден жена ми сериозна каза: "След Каризмата много внимавай каква кола ще купиш ... ".

А аз така :huh:

 

Утре като покараш ще се убедиш.

 

И най-важното - ПРЕДИ да хвърлиш парите иди при Милен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за момчето :icon_hmm: май стана гоуфаджия

 

 

Възможен е и другият вариант - да си е глътнал глаголите и сега да няма какво да каже от възхищение от каризмата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за момчето :icon_hmm: май стана гоуфаджия

 

Не ми се вярва.

 

Според мен ще се похвали скоро ...

в някой от двата форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...