Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, преди около 2 месеца купих от лизингова компания мицубиши L-200 2.5 дизел 2007 година! Заедно с него ми дадоха и чип тунинг които били свалили от колата защото дал някакъв проблем. Чипът представлява 2 кутии на които пише " Rali tronic" и един далак кабел с около 12-15 букси на него които стои под капака! Двете кутии имат накрайници които се монтирват на кабела но само това!! по никакъв друг начин не се свързва към колата и естествено ефекта е нулев когато ги свържа! Ходих в Балкан стар от там ми казаха че нямат представа за този чип, макар да проверих в сайта на фирмата и се оказа че Балкан стар са официален представител на този този чип! Ходих и при други псевдо маистори но ефекта е същия! Моля ако някои знае компетентен човек които може да ми помогне да го монтираме ще сам много благодарен! Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо се свързва на доста места и към екуто на автомобила и кутията ако си с автомат..По принцип се води ОЕМ артикул и не влияе на гаранцията.Затова Балкан Стар се водят официален дилър . Най -добре е да отидеш в представителството и да поискаш менюъл как се свързва...или те да поискат и да ти го направят.Най-добре в София или Пловдив. Също може да питаш и тук...http://rallitronic.com/ Всъщност започни с това, дали е правилния кит за твоя автомобил, щом е давало грешка. Има вероятност ако си автомат да е бил за автомобил с ръчни скорости или нещо подобно...

 

П.С.:Балкан Стар за пореден път се доказват като абсолютни неграмотници... :icon_doh:

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей колега, много хубав джип е това L200.

И аз съм собственик на такъв и искам да му сложа чип на мотра .Интересува ме този чип за какъв Л 200 е - за ръчни скорости или за автоматични скорости? Ако е за автоматични скорости, дали го продаваш? Много те моля да ми отговориш на е-мail nikolayviki@abv.bg

 

Много ти благодаря предварително!

 

Николай

Редактирано от somalietsa
Писане само с главни букви
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги.От 2007г. имам Mitsubishi L 200 di-d 136hp. автомат.Искам да му сложа чип на мотора ,но от Балкан Стар ми искат 3000лв.Не ми се дават толкова пари и затова ,моля да ме насочите към някакъв алтернативен вариант , ако има разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата на колегата. Случайно да знае някой каква марка е точно чипа който слагат в БС . Rallitronic или Emtec ? По руските форуми срещнах обратната информация. Чипосване с Rallitronic губело гаранция.. заводски считали Emtec-a . Ха сега шах...

Редактирано от Symptom
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

http://cgi.ebay.de/Leistungssteigerung-Mitsubishi-Rallitronic-Ralliart-/320657973451?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4aa8b460cb

 

Ако някой иска чип,може да играе на този търг. Случайно гледах за Ралиарт бодикит и попаднах на този Ралитроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, преди около 2 месеца купих от лизингова компания мицубиши L-200 2.5 дизел 2007 година! Заедно с него ми дадоха и чип тунинг които били свалили от колата защото дал някакъв проблем. Чипът представлява 2 кутии на които пише " Rali tronic" и един далак кабел с около 12-15 букси на него които стои под капака! Двете кутии имат накрайници които се монтирват на кабела но само това!! по никакъв друг начин не се свързва към колата и естествено ефекта е нулев когато ги свържа! Ходих в Балкан стар от там ми казаха че нямат представа за този чип, макар да проверих в сайта на фирмата и се оказа че Балкан стар са официален представител на този този чип! Ходих и при други псевдо маистори но ефекта е същия! Моля ако някои знае компетентен човек които може да ми помогне да го монтираме ще сам много благодарен! Благодаря Ви предварително.

 

Колега какво стана с твоя чип? Намери ли кой да го инсталира?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.de/Leistungssteigerung-Mitsubishi-Rallitronic-Ralliart-/320657973451?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4aa8b460cb

 

Ако някой иска чип,може да играе на този търг. Случайно гледах за Ралиарт бодикит и попаднах на този Ралитроник.

 

Благодаря колега за споделената информация за търга в Ebay. Аз го купих този чип но сега няма кой да го програмира за моята кола :icon_crying: от БС-София ми казаха че на чипа му има нещо,германеца от когото го купих каза ,че му нама нещо.На кого да вярвам? Моля за помощ !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам човек, който може да свърши работа, но е във Варна. Занимава се със софтуерни ъпгрейти и колите се настройват на дино, като софтуера се пише специално за тях. Едни от най-добрите български тунинг проекти са правени при него. Предполагам, ще може да реши проблема и с тези "кутийка тунинг" истории.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...