Премини към съдържание

Лепене на автостъкла


ipj

Препоръчано мнение

Преди 3 дни като пътувах и се разминавам с един ТИР ми се пукна стъклото от камъче (размер около 1кв.см) . Гледах в нета има много информация но ако някой е ползвал такива услуги , или е доволен от определена фирма ще се радвам да сподели .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 дни като пътувах и се разминавам с един ТИР ми се пукна стъклото от камъче (размер около 1кв.см) . Гледах в нета има много информация но ако някой е ползвал такива услуги , или е доволен от определена фирма ще се радвам да сподели .

Аз съм ползвал такава услуга в София, но не направиха нищо. Пробиха цялото стъкло с малка бургия, наливаха течно стъкло в дупката, но без ефект. Смених стъклото и проблема се реши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал такава услуга в София, но не направиха нищо. Пробиха цялото стъкло с малка бургия, наливаха течно стъкло в дупката, но без ефект. Смених стъклото и проблема се реши.

Ами да знам,че това е най-доброто решение, но в случая е само като петно няма цепнатини, но е точно на нивото на очите ми и пред мен.. .дразни ме доста , но пък не е и за смяна, абе кофти ситуация

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да знам,че това е най-доброто решение, но в случая е само като петно няма цепнатини, но е точно на нивото на очите ми и пред мен.. .дразни ме доста , но пък не е и за смяна, абе кофти ситуация

Здравей,колега.Преди време гледах в практикер, комплект за ремонт на авто стъкла(пукнатини и люспи).В опаковката е даден инструктаж за работа,провери там не пречи да опиташ,аз лично не съм пробвал такъв ремонт.В най лошия случай ще смениш стъклото,пък ако стане сподели.

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потърси из форума, имаше такива теми...

Както и да го лепиш ще си личи и ще те дразни.Лепенето е загуба на пари и нерви.Вервайй :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както и да го лепиш ще си личи и ще те дразни.Лепенето е загуба на пари и нерви.Вервайй :yes3:

Намерих един майстор в Младост 1А днес ще ходя при него и да видим какъв ще е резултата, после ще пиша .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се е получила пукнатина единственото, което може да се направи е да се разтопи стъклото със специална горелка (такива ползват при правенето на нионови реклами) в двата края на пукнатината, за да не расте повече. Цената, коята съм чувал за ремонт е 10 лв. на сантиметър. При 15 см пукнатина е по-добре да се смени стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се е получила пукнатина единственото, което може да се направи е да се разтопи стъклото със специална горелка (такива ползват при правенето на нионови реклами) в двата края на пукнатината, за да не расте повече. Цената, коята съм чувал за ремонт е 10 лв. на сантиметър. При 15 см пукнатина е по-добре да се смени стъклото.

Ей затова говоря ; http://www.glassmagicbg.com/videoobuchenie.php

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих , направи го момчето с нянакъв полимер се прави , хареса ми , е най малките и ситни пукнатини си личат но .... мисля,че си заслужава , поне в моя случай .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Най- важното е на теб да ти харесва!

А-а-а не така! Важното е чичко полицай да не го види, че става ... писане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а не така! Важното е чичко полицай да не го види, че става ... писане!

Ако не го знаеш отпреди, няма как да се забележи, така, че чичко полицай няма как да го види , освен ако не ходят с лупи :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...