Премини към съдържание

Съвет за сервиз


Damasko

Препоръчано мнение

Някой може ли да ми каже каде в района на студентски град има сервиз където мога да закарам евентуално моята Каризма. Благодарч предварително ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже каде в района на студентски град има сервиз където мога да закарам евентуално моята Каризма. Благодарч предварително ..

Привет колка :icon_bye: . Според мен ще е по-безопасно за твоята кола,е да дойдеш до Пловдив :icon_rock: .Разгледай по внимателно темите и се насочи към нашите момчета, аз вече пострадах от гоУФаджия макар и не сериозно бъди разумен,не жали средства за :mitsu-smiley: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колка :icon_bye: . Според мен ще е по-безопасно за твоята кола,е да дойдеш до Пловдив :icon_rock: .Разгледай по внимателно темите и се насочи към нашите момчета, аз вече пострадах от гоУФаджия макар и не сериозно бъди разумен,не жали средства за :mitsu-smiley: :drive:

Ти пък , за една гумичка на "долният ляв педал" да идва чак до Пловдив..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък , за една гумичка на "долният ляв педал" да идва чак до Пловдив..:)

Да бе,аз за една смяна на крушките с ксенони сега имам вода в фаровете :icon_crying:така,че за една гумичка може да му излезне златна зависи кой пипа :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По- принцип когато имам проблем с колата ходя в Пловдив при Милен (сменях бензиновата помпа)... И знам че там трявва да ида .. Проблема е че колата е в София и няма съдеинител.. Утре ще гледам по-обстойно да видя това гумено съдинение за което ми казахте в другата ми тема и дано успея да се справя и без намесата на сервиз :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам по-обстойно да видя това гумено съдинение за което ми казахте в другата ми тема и дано успея да се справя и без намесата на сервиз :).

То не е гумено съединение, а е гумичка вътре в самата помпа на съединителя ..

Нанизана е на едно буталце . Нищо не пречи да си я смениш и сам, само гледай да не я монтираш на обратно ..:)

Не е някаква философия, само трябва да обезвъздушиш хубаво накрая ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламен често минава през студентския град.

 

Звънни му да ти каже как е хавата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламен често минава през студентския град.

 

Звънни му да ти каже как е хавата.

 

Пламен майстор ли е? Как мога да се свържа с него ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново ви пиша.. След като разбрах че проблема е в точно в тази помпичка,следва друг проблем... Тъй като не съм от София, тук просто уча нямам необходимото оборудване да я сваля. Помогнете каде мога да я закарам за да ми я свалят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново ви пиша.. След като разбрах че проблема е в точно в тази помпичка,следва друг проблем... Тъй като не съм от София, тук просто уча нямам необходимото оборудване да я сваля. Помогнете каде мога да я закарам за да ми я свалят?

Колега, аз съм Пламен ............ :)

Ако искате, звъннете ми да видя как съм с времето, (че то си лети направо) и да дойда на място да ви го оправя............

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм Пламен ............ :)

Ако искате, звъннете ми да видя как съм с времето, (че то си лети направо) и да дойда на място да ви го оправя............

 

Благодаря за помоща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...