Премини към съдържание

Шарнири-пълнене


pafkataaa

Препоръчано мнение

Може и да ви звучи несериозно,но това в моя случай се оказа май най-добрия вариант.Става въпрос за Каризма 1,8 1998 бенз. Шарнира е капсулован и върви заедно с носача и много хора ми казаха ,че е по-добре да нълня старите отколкото да купувам ментак носачи.При положение ,че колата не се кара много често май това наистина е добър вариант.Та въпросът ми е ,ако има някой от Плевен,да ме светне къде по-точно ги правят тези работи и колко горе доло струва,На мен ми казаха няква ориентировъчна цена 15-20 лева.

Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам имаш в предвид рециклиране, не виждам какво ще му се пълни на един шарнир. Я пусни ВИН-а на колата за да ти кажат колегите дали наистина шарнирите ти са заедно с носачите или са отделно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вин-а е XMDLNDA2AVF026079 ако някой може дапомогне ще съм много БЛАГОДАРЕН.

Като гледам на схемата , моята и твоята са с едни и същи носачи , значи си търси само шарнир отделно !

Избива се шарнира от носача и се набива другия , поне аз така направих :)

Има оригинални в ратола , има и "евтинки" - 25-30 лв .

От Волво S40/V40 - от 95-... година стават .

 

Пример: ТУК

 

И тук

 

http://cgi.ebay.co.uk/PROTON-89-97-VOLVO-S40-V40-95-00-LOWER-BALL-JOINT-1-/260678416015?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb1a4f68f

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...