Премини към съдържание

Малко помощ за части


STAS

Препоръчано мнение

Привет,нуждая се от малко информация за да не се лутам като гламав насам натам и да проведа 100 телефонни разговора докато стигна до крайната цел.

1.От каде да закупя ролката на компресора на климатика(ако не се лъжа се нарича паразитна) "Койо" ,прочетох някаде ,че е 50-тина лева и е добър избор като цена/качество.

2.Задни биалетки 2 бр.

3.Накрайник външен преден(незнам дали има заден)

4.За долните криви носачи ми трябват тампони,тоест 4 бр.Ако са комплект с носачите значи носачи.

 

Ако някой реши да помогне да ми напише и съответната цена.

Колата е Галант 2.5 2000 г.

Еми това е за сега,ако съм изпуснал нещо или объркал ще редактирам.Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По точка 2. Прясна информация мога да ти дам от днес. Цени в Ратола 90-91лв. на брой!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма какво да звъниш на 1000 места. Пиши едно л.с. на Miroslav във форума, или отиди в Ратола Сф - кв. Орландовци, от страната на Техномаркет, посока от Надежда към гробищата. Оттам можеш да вземеш цялата информация за оригинални части на едно място. За алтернативни - пак така - опъваш по Симеон и си избираш.... на късмет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,нуждая се от малко информация за да не се лутам като гламав насам натам и да проведа 100 телефонни разговора докато стигна до крайната цел.

1.От каде да закупя ролката на компресора на климатика(ако не се лъжа се нарича паразитна) "Койо" ,прочетох някаде ,че е 50-тина лева и е добър избор като цена/качество.

2.Задни биалетки 2 бр.

3.Накрайник външен преден(незнам дали има заден)

4.За долните криви носачи ми трябват тампони,тоест 4 бр.Ако са комплект с носачите значи носачи.

 

Ако някой реши да помогне да ми напише и съответната цена.

Колата е Галант 2.5 2000 г.

Еми това е за сега,ако съм изпуснал нещо или объркал ще редактирам.Благодаря предварително на отзовалите се.

Имам всичко в наличност ........ако ви интересува, обадете ми се.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

1.От каде да закупя ролката на компресора на климатика(ако не се лъжа се нарича паразитна) "Койо" ,прочетох някаде ,че е 50-тина лева и е добър избор като цена/качество.

2.Задни биалетки 2 бр.

3.Накрайник външен преден(незнам дали има заден)

4.За долните криви носачи ми трябват тампони,тоест 4 бр.Ако са комплект с носачите значи носачи.

 

Ако някой реши да помогне да ми напише и съответната цена.

 

Аз мога да ти помогна, но първо да ти разясня за ролката, защото като си чел някъде си пропуснал една 1-ница преди 50-тината лева..По спомени в Ратолата е в този порядък 153- 156 лв.

Иначе Койо е наистина добър избор, а друг мисля че няма, поне аз не съм попадал до сега на други марки и мисля че точно по тази причина, цената и е малко завишена- защото няма алгернативи ..

Та тази ролка, мога да ти я намеря за 93 лв..

Задни биелетки по 35 лв. на Туинс или 555 по твой избор.

Външен накрайник 35 лв. пак туинс или 555 ..

Долните носачи скоро не съм ги проверявал, но са от порядъка на 100-140 лв. на различните фирми..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По точка 2. Прясна информация мога да ти дам от днес. Цени в Ратола 90-91лв. на брой!!!

 

Ми що не ми писа, имам останали 2 задни биалетки ОЕМ от Щатите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не съм ги купил, при тази цена естествено се отказах. Само давам информация на колегата за цената им.

Иначе Марин предложи среден вариянт на 1/3 от ратолската цена и му ги поръчах вече, не знаех, че имаш при теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А като сме почнали по темата , на някой да му се намират свещи NGK или DENSO ( няма смисъл да пиша че търся оргинални щото ментета на всяка втора крачка). Питам защото тук в града незнам къде има оргинални NGK или въобще дали има.!? Само за едно място съм сигурен за оргиналност на стоката но пък там не предлагат NGK а само BOSCH и BERU. Неща обаче от тях защото една от темите DJ Tymbi беше писал че не стават за нашите колици. Въпросният двигател е 2.0 / 16V / 1998г. Нямам претенции за иридиеви или платинени защото си я карам само на бензин нито пък въртя голям километраж но ценовата разлика ако не е голяма мога да си взема такива (иридиеви или платинени).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А като сме почнали по темата , на някой да му се намират свещи NGK или DENSO ( няма смисъл да пиша че търся оргинални щото ментета на всяка втора крачка).

Ти си най лесен..:icon_thumbup: NGK BKR6E-11 Японски на 7 лв. бройката, Французойски на 6.50 ..

Ако имаш интерес, пиши на ЛС..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си най лесен..:icon_thumbup: NGK BKR6E-11 Японски на 7 лв. бройката, Французойски на 6.50 ..

Ако имаш интерес, пиши на ЛС..

 

Имаш ЛС. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помогна, но първо да ти разясня за ролката, защото като си чел някъде си пропуснал една 1-ница преди 50-тината лева..По спомени в Ратолата е в този порядък 153- 156 лв.

Иначе Койо е наистина добър избор, а друг мисля че няма, поне аз не съм попадал до сега на други марки и мисля че точно по тази причина, цената и е малко завишена- защото няма алгернативи ..

Та тази ролка, мога да ти я намеря за 93 лв..

Задни биелетки по 35 лв. на Туинс или 555 по твой избор.

Външен накрайник 35 лв. пак туинс или 555 ..

Долните носачи скоро не съм ги проверявал, но са от порядъка на 100-140 лв. на различните фирми..

 

Колега не съм изпуснал единицата а съм бил с година и половина назад. Ето това съм прочел и то твои думи "Ремъка оригинален по ОЕМ от Ратола е 150лв... Ролка паразитна Койо - 50 лв... Ролка обтягаща Койо - 60 лв...

Има и по-евтини варианти, със ремък Сън или Мицубоши и ролки GMB, но не ти ги препоръчвам... " това е за 2.5 двигателя април 2009 г.

Както и да е грешката е моя.Колегата ДЖ ТУМБИ е написал че има всичко,но поради факта че му се е родило дете(който не го е поздравил сега е времето)немога да му се нагодя в графика,никакъв го няма тоя човек.Така че ще те помоля да си оставиш телефона или да си поръчам на ЛС от теб горе споменатите без носачите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не съм изпуснал единицата а съм бил с година и половина назад. Ето това съм прочел и то твои думи "Ремъка оригинален по ОЕМ от Ратола е 150лв... Ролка паразитна Койо - 50 лв... Ролка обтягаща Койо - 60 лв...

 

Ха-ха ..:giggle:

Тука става дума за ангренажен ремък и за двете му ролки (но и те не са вече на тези цени), а ти говориш за пистовият ремък който не е 150 а 22-25 лв. и за неговата обтяжна ролка..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах телефонният ти номер и престани да се подиграваш на невежите :icon_box:

 

А, че образовай се малко, де....:icon_n_bash:

Отвори профила на човека и му виж телефоните!

Всичко ли да ти се сдъвче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е грешката е моя.Колегата ДЖ ТУМБИ е написал че има всичко,но поради факта че му се е родило дете(който не го е поздравил сега е времето)немога да му се нагодя в графика,никакъв го няма тоя човек.

А.....тук съм бе колега , никъде не съм мърдал............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А.....тук съм бе колега , никъде не съм мърдал............ :D

 

Колега понеже не ти се намира ролка ,която ми е най-важна в момента ще си поръчам при марио64 в куп с другите дреболии.И още веднъж да ти е живо и здраво :icon_angel: -чето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега понеже не ти се намира ролка ,която ми е най-важна в момента ще си поръчам при марио64 в куп с другите дреболии.И още веднъж да ти е живо и здраво :icon_angel: -чето

Еми така е, те свършват бързо , за цяло лято 7 бр съм дал вече и онзи ден дадох последния........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми така е, те свършват бързо , за цяло лято 7 бр съм дал вече и онзи ден дадох последния........... :icon_blush:

Трябвало е да се заредиш по сериозно ..:P

При мен никога не свършват..:D Тъкмо да ги свърша и ми докарват нови ..:lol:

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо не разбирам или...? :icon_hmm:

При мен "ролката на компресора на климатика" и "паразитна ролка" са две различни неща.

Та, кое точно търси колегата? Ролката на климатика няма как да е паразитна.

 

 

1.От каде да закупя ролката на компресора на климатика(ако не се лъжа се нарича паразитна) "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо не разбирам или...? :icon_hmm:

При мен "ролката на компресора на климатика" и "паразитна ролка" са две различни неща.

Та, кое точно търси колегата? Ролката на климатика няма как да е паразитна.

 

 

 

По принцип ги търси и двете :P

От думата "паразитна" става ясно че има в предвид обтяжната ролка на ремъка...Трябва да мислиш малко по абстрактно ..:D

А другото на климатика си е направо лагер и изобщо не е паразитен ..:lol:

Та той търси и него, но тъй като вече е говорил с майстор по климатиците и той му е предложил оферта,го посъветвах лагера да си е от майстора, за да даде и някаква гаранция после..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ги търси и двете :P

От думата "паразитна" става ясно че има в предвид обтяжната ролка на ремъка...Трябва да мислиш малко по абстрактно ..:D

А другото на климатика си е направо лагер и изобщо не е паразитен ..:lol:

Та той търси и него, но тъй като вече е говорил с майстор по климатиците и той му е предложил оферта,го посъветвах лагера да си е от майстора, за да даде и някаква гаранция после..

Сега вече е ясно. :) Цитата по-горе оставя впечатлението, че колегата говори за едно и също нещо, а то не е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече е ясно. :) Цитата по-горе оставя впечатлението, че колегата говори за едно и също нещо, а то не е...

 

Колега ,цялото объркване тръгна от там,че като ми свалиха ролката си помислих,че се закрепва на компресора ,а то се оказа че е на някаква стойка пред него.Добре че Марио64 чете между редовете и се занимава с такива като мен и ни просветлява в крайна сметка. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...