Премини към съдържание

Мнения за Carisma


Jhas

Препоръчано мнение

Здравейте на всички... От доста време следя и чета темите във форума и се спрях на Mitsubishi Carisma 1.8 GDI като моят първи автомобил. Искам да ви помоля да погледните този линк http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11284878552085689&f1=details и да ми кажете вашето мнение, ако може да ми дадете някои съвети при огледа на колата, тъй като мисля след 2-3 дни да отида на място, за да я видя. Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз много екстри, за толкоз малко пари?

Че пък и от Враца?

Виж ТОЗИ профил. Градски ти е. И имаш щастието да ти е подръка. Звънни му на телефона за консултация....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз много екстри, за толкоз малко пари?

Че пък и от Враца?

Виж ТОЗИ профил. Градски ти е. И имаш щастието да ти е подръка. Звънни му на телефона за консултация....

 

Може и да го излъжеш градския ти да дойде до Враца http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

 

Валъо, нещо второто изречение не ми харесва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленски с толкоз работа - трудно ще се разходи до Враца.

................

Светле, извинявай!!!

Врачани не са лоши хора, тоест врачанките - но автомобилите не са им стока.....

Все пак, тази може и да е читава.

Ти можеш ли да и направиш предварителен оглед?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не рискувам да си предложа услугите, много не ме обичат по автокъщите вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не рискувам да си предложа услугите, много не ме обичат по автокъщите вече.

 

До колкото разбрах от разговора ми по телефна с този човек не е автокъща. Ще Ви бъда много благодарен, ако си предложите услугите. Пишете ми на ЛС ако проявявате интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз много екстри, за толкоз малко пари?

Че пък и от Враца?

Виж ТОЗИ профил. Градски ти е. И имаш щастието да ти е подръка. Звънни му на телефона за консултация....

Кво му пука, бе, Вальо.... и да се счупи - Милен е от Пловдив...

А за Враца - лошо да не чувам... Врачанка не взех (опзаил Бог, на косъм бях), но кум ми е оттам, не са лоши хора... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай я добре отдолу, а и покрай двигателя - обилната ръжда е нещо, което често съпровожда австрийските колици.

Преслушай двигателя - ако е тракаща каруца, се замисли или направо се огледай за друга. Покарай я и пробвай на различни предавки да натискаш рязко газта - трябва да е като оса в диапазона над 2000, иначе е изтормозник. А ако има наблиза сериозен сервиз за диагностика, прежали някой лев - все ще е по-добре, отколкото само с "преслушване".

 

И накрая - аз съм лаик, а съветите ми са непрофесионални.

Най-важното от всичко е да се влюбиш в колата. Майната му на другото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Па на туй му се казва - подир дъжд - качулка.... Той колегата я купил вече, ти сега акъл ще му даваш..... пък и то за друг двигател говориш, който няма нищо общо с неговия, изобщо - пост съвсем на място......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Па на туй му се казва - подир дъжд - качулка.... Той колегата я купил вече, ти сега акъл ще му даваш..... пък и то за друг двигател говориш, който няма нищо общо с неговия, изобщо - пост съвсем на място......

 

Роско, не си се разсънил още май! Колата не е купена още, намира се в едно село Зверино, на Искърското дефиле- "Дядо Йоцо гледа", ако си освободя време ще отида да я видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опс, сори..... Ама те с тез каризми пощуряха..... обърках темите..... като в онази песен - грешка, грешка, голяма грешка, обърках врата :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, не си се разсънил още май! Колата не е купена още, намира се в едно село Зверино, на Искърското дефиле- "Дядо Йоцо гледа", ако си освободя време ще отида да я видя.

 

Малко офф.

Малее това село зверино докато го намерим , голям филм беше :)

Миналата година взехме на зетя една каризма от там , 1.6 , 95 г. 1800 лв :D

Без пари направо . Е имаше ръждичка тук и там , но за теази пари е направо подарък .Апък и се оказа читава .

Така че не се учудвам че е толкова ефтина :)

Редактирано от BallAtriX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен колата ми хареса много. Има малко ръжда тук-там, но за кола от Австрия е супер. Работят всички екстри, посочени от купувача, пали както трябва и държи обороти като GDI, набира яко и без усилие, не клопа, не тропа, при пуснат волан е залепена за пътя, изобщо за тия пари- става. Е, воланът е изтрит доста и някои от копчетата също, но ако са пипани километрите е било още в Австрия. Климатроникът е супер, резервната гума не е ползвана явно, стар ДОТ 1999, няма лоши звуци и почуквания от двигателя, на празни обороти е добре, като залепени са където трябва. Продавачът търси кеш, не иска лизинг и др., та ако ставаше можеше да те изпреваря http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif. Ще пусна снимки след малко.

 

Обещаните снимки тук

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен колата ми хареса много. Има малко ръжда тук-там, но за кола от Австрия е супер. Работят всички екстри, посочени от купувача, пали както трябва и държи обороти като GDI, набира яко и без усилие, не клопа, не тропа, при пуснат волан е залепена за пътя, изобщо за тия пари- става. Е, воланът е изтрит доста и някои от копчетата също, но ако са пипани километрите е било още в Австрия. Климатроникът е супер, резервната гума не е ползвана явно, стар ДОТ 1999, няма лоши звуци и почуквания от двигателя, на празни обороти е добре, като залепени са където трябва. Продавачът търси кеш, не иска лизинг и др., та ако ставаше можеше да те изпреваря http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif. Ще пусна снимки след малко.

 

Обещаните снимки тук

 

Колежке благодаря ти много... Във вторник ще ходя до там искам и аз да я видя. Може да ми напишеш телефона си на ЛС да ти се обадя, за да се видим. И една голяма почерпка от мен. Още веднъж благодаря на Светла и на всички други, които помогнаха с мненията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:8c88d3c4

 

А сега специалистите да броят тактове и почукване на студен двигател GDI на празни обороти.... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво им е на автомобилите във Враца, но аз останах много доволен от моето мицубиши. Може би е малко и късмет, но определено колата която си купих от там е перфектна, без никакви забележки. Дано и ти имаш късмет колега.

Редактирано от Emil Dimitrov
Писането на КИРИЛИЦА е абсолютъно задължително!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...