Премини към съдържание

Проблем с токове, главен заподозрян - климатроник


TASSO

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, ето че дойде и моя ред да се похваля..

Ей на преди малко качвам се аз в колата подавам контакт и точно се каня да паля, когато от климатроника се чу някво цъкане, при което таблото замижа(като даване на късо) и нямаше достатъчно ток да завърти стартера. Върнах ключа до край и на същата история, след като повторих това упражнение 4-5 пъти и машината се смили над мен, и най-нормално си запали.

Някайви предложения за този проблем :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж си клемите на акумулатора, вероятно са разхлабени

 

Ако искаш вярвай, това никога нямаше да се сетя.. Благодаря за съвета. Утре рано ще проверя тази работа и после ще докладвам, ама за първи път ми го прави а не съм пипал акумулатора от месеци :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Или лоша маса на кабела към купето. Спокойно, нищо му няма на бегача :icon_dance: Първо виж клемите дали се движат на ръка. Развий ги и ги почисти, както и тези на акумулатора. Не ги престягай че е са по 6 мм...

Веднъж така изгасна колата. Тъкмо светна лампата за "незареждане"-то и бях дотам. Затова аз си стягам клемите вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, мерси човек.. май проблема е найстина в клемите, минуса беше леко лабав, но болта няма мърдане та назгодих нещата.. а плюса е доста зацапан.

Направих няолко теста и палеше без проблем, тия дни ще тествам пак ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...