Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с километража, работи когато си иска


Joro_67

Препоръчано мнение

Привет на колегите! :icon_thumbup: Space Star 1.3, километржът спира да работи когато си пожелае, всъщност, ако трябва да съм искрен, по-скоро се включва, когато си пожелае .... :icon_crying:

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Спокойно колега днес и на мен ми се случи същото само, че по едно време както си карах вдигнах 140 за части от секундата и после 240 :) и аз чакам някой да помогне по въпроса

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега днес и на мен ми се случи същото само, че по едно време както си карах вдигнах 140 за части от секундата и после 240 :) и аз чакам някой да помогне по въпроса

 

Браво колега,то не е за оплакване, от 140 до 240 за части от секундата си е направо за завиждане :icon_clap:. Даже и от Ф1 могат да Ви завидят на :mitsu-smiley: :plane:

 

Извинете за спама.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще отварям километража, за да видя дали мога сам да се справя с проблема или ще трябва майстор :)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем със Сантамо. И при мене се включваше и изключваше по желание. Свалях таблото, гледах връзките там. Трябва да откриеш буксата, която стои на диференциала. Ако трябва, отвий датчика, който е на двигателя. Той има зъбчато колело и нещо като магнит, който задвижва стрелката на километража и показанието на километрите. Може някъде да не дава добър контакт на буксата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, при мен заби стрелката до края на километража, демек на около 300км. И когато разглобих таблото, поне от горната част видимо нямаше нищо нередно, та ръчно върнах отново стрелката на 0км и сега всичко е наред. Странно, но факт. Най-вероятно твоя проблем е от лош контакт в буксата, както казва колегата.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте колеги

Моя проблем е горе долу същия :help: но при мен всички уреди които имат стрелка откачат :icon_doh:

Километраж 140 км

Оборотомер ~ 12000 оборота и след изфорцирване до прекъсвач стрелката се връща в горе долу нормално положение.

Уреди температура вода и бензиномер показват каквото си искат :icon_hmm:

Колата е space star 1,8 GDI 98год.

Проблема се появи след като акумулатора беше се изтощил.

Възможно ли е да се дължи на натрупани грешки в компютъра :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте всички .И докьде стигна темата с километража?От вчера и аз сам без километраж и незнам как да се справя.Ще мога ли сам или ми трябва майстор .Става вапрос за раньр.GLXi Наскоро ми подадоха ток да запаля.Може ли да е от там проблема?Утре ще я изпана до Варна може да си познае грешката .Благодаря .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само километража - а другите уреди са си наред - жило....... нашите са с жила, сваля се таблото (лесно), след което се разкача жилото от ск. кутия, същото е закрепено към задната страна на коша на двигателя с една планка, която аз така и не монтирах после, че през цялото време споменавах родата на тоя, който я е сложил там..... След това се изтегля отвътре. Можеш да се справиш и сам, само трябва жило да намериш. Моето ми го отремонтираха преди 3 - 4 години и така вече 90к.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само километража - а другите уреди са си наред - жило....... нашите са с жила, сваля се таблото (лесно), след което се разкача жилото от ск. кутия, същото е закрепено към задната страна на коша на двигателя с една планка, която аз така и не монтирах после, че през цялото време споменавах родата на тоя, който я е сложил там..... След това се изтегля отвътре. Можеш да се справиш и сам, само трябва жило да намериш. Моето ми го отремонтираха преди 3 - 4 години и така вече 90к.

Благодаря.Ще се пробвам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...