Премини към съдържание

масло за скорости...


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Бих искала да попитам с какво масло са скоростите за да мога да го сменя, че преди време ми го смениха, но не мисля, че това е точното масло за джипката...!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Бих искала да попитам с какво масло са скоростите за да мога да го сменя, че преди време ми го смениха, но не мисля, че това е точното масло за джипката...!

Благодаря!

Тъй като не можах да се справя с едит искам да попитам и за още неща с какъв антифриз да сменя сегашния - мисля да е с червен, но незнам дали е подходящ?!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Породи се още един въпрос...! Къде се намира филтъра за купето и има ли изобщо..!

По отношение на маслото за ск.кутия колега на мен ми е ясно за 75W90, но аз искам да знам точно за този модел скорости каква марка масло слагат...!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е разчистена от излишните коментари. Верния отговор е

за двигатели 4G93, и за 4G94, че и за другите Mitsubishi препоръчва HIGH QUALITY ETHYLENE GLYCOL ANTIFREEZE

Маслото за скорости е 75W90, без значение на производителя, достатъчно е да е истинско.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: 75W90 за скоростите е ок, но не забравяй да провериш преден,заден дифф и раздатката, много е важно периодиччно да се проверява и да се долива при нужда но не прекалено, многото масло пак е лошо :icon_dance: , а за антифриза син или жълт, но не и червен или поне не G12 който си е само за фаувете. Филтъра за купето ти е от 2 части и се намира под жабката, има едно капаче сваля се и първо измъкваш едната част а после и другата, лесно е. :mitsu-smiley: Успех

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...