Премини към съдържание

Галанта не спира да гасне


dimosaur

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

нов съм във форума и съм отскоро на галант V6 2.5 2002-ра.

 

Проблема е следния: смених вчера акумулатора и оттогава като е на ниски обороти изгасва, разбирайте че на всеки светофар или съм с крак и на газта, и на спирачката или съм на аварийки и паля :(

 

Ако някой знае какъв може да е проблема и как може да се разреши, ще съм много благодарен!

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам , покарай я 10-20-30 км и би трябвало да се оправи . Компа ти се донастройва след загубата на захранване .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е станало след разкачване на акумулатора и преди това не е имало други симптоми сигурно дроселовата клапа не е калибрирана. Както е загрял двигателя откачаш акумулатора изчакваш малко закачваш палиш и да стои така около 10 минути. Ето тук е обяснено за GDI по-подробно: http://www.mitsubish...918 Може и нещо да се е извадило или разкачило при смяната.(Сега гледам сте дописали, че е 2.5);

 

Ако не стане търсиш DJ Tymbi.

 

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

нов съм във форума и съм отскоро на галант V6 2.5 2002-ра.

 

Проблема е следния: смених вчера акумулатора и оттогава като е на ниски обороти изгасва, разбирайте че на всеки светофар или съм с крак и на газта, и на спирачката или съм на аварийки и паля :(

 

Ако някой знае какъв може да е проблема и как може да се разреши, ще съм много благодарен!

 

Колега, изключи всички консуматори и остави колата да поработи няколко минути на празен ход- нещата ще се оправят: 2-3 пъти ми се е случвало, карах 30-40км единият път и на всеки светофар петата на спирачка, пръстите на газта...докато накрая звъннах на Пламен(DJ-я) и ме светна. Изключваш всякакви ел. комсуматори: фарове, радио, вентилатор, климатроник и прочее - остави я на място и за наколко минути ще си ок. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси много за съветите, наистина днес като я оставих да поработи няколко минути с изключени ел. консуматори и пак си е старата пушка:)

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...