Премини към съдържание

гаснене на колата


kurshuma

Препоръчано мнение

Здравейте. Имам проблем с моето галантче. Като запаля колата и си работи нормално, но някъде след около 20- 30 секунди гасне.без да утихват оборотите, както си работи нормално и направо гасне и след около 1 минута пак си пали без проблем . Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен. Колата е галант 95г. 1.8 125к.с 4г93 Е52 . Благодаря ви предварително.

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо след 1 мин? Ако пробваш веднага не иска ли?

Някой датчик вероятно е на кол. вал например... Трябва да се види на диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо след 1 мин? Ако пробваш веднага не иска ли?

Някой датчик вероятно е на кол. вал например... Трябва да се види на диагностика.

веднага не ще да запали като изчакам малко и тогава пали но все същата работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах подобен проблем с ауди, но работеше малко повечко.. оказа се запушена сонда в резервоара. Като седи и се стече малко гориво и пали, но като изразходва горивото, което се е стекло и гасне. Беше доста игра преди да стигна до резервоара :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах подобен проблем с ауди, но работеше малко повечко.. оказа се запушена сонда в резервоара. Като седи и се стече малко гориво и пали, но като изразходва горивото, което се е стекло и гасне. Беше доста игра преди да стигна до резервоара :icon_blush:

 

Да, и според мен налягането на горивото играе в случая, трябва да се огледа цялата система.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах подобен проблем с ауди, но работеше малко повечко.. оказа се запушена сонда в резервоара. Като седи и се стече малко гориво и пали, но като изразходва горивото, което се е стекло и гасне. Беше доста игра преди да стигна до резервоара :icon_blush:

Имах подобен проблем с Маздата преди време и се оказа бенз.помпа,загрява и спира да качва бензин,след време охлади и трьгва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...