Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Привет колеги, как се разбира дали е деактивиран airbag-a (преден десен) на Пинин 99, че искам да си возя детето отпред че е къса базата. Гледах книжката, но нищо не видях. Втора ръка е и е възможно да е изгърмян, но как да разбера?

Редактирано от Big Boss
От два реда - 10 правописни грешки!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, как се разбира дали е деактивиран airbag-a (преден десен) на Пинин 99, че искам да си возя детето отпред че е къса базата. Гледах книжката, но нищо не видях. Втора ръка е и е възможно да е изгърмян, но как да разбера?

С тест на компютър. Друг начин няма, или поне аз не зная.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е гърмян аирбега, и неможе да се деактивира, дори си мисля че отстрани на таблото има знак да не се слага детско кошче. Не е подходящо да се вози дете там. Има голяма опасност ако се удариш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е гърмян аирбега, и неможе да се деактивира, дори си мисля че отстрани на таблото има знак да не се слага детско кошче. Не е подходящо да се вози дете там. Има голяма опасност ако се удариш.

 

 

Здравей, Милене, :)

оф има го знака да, ама да ти кажа отзад е много къс колана и не може да се върже коша... а и с къса база е гимнастика :)

ми ок начи няма какво да се рискува тогава, просто скоро като доиде ред за седящо столче ще е по-лесно надявам се:)

 

btw добре се държи пинина. Разхода държи на 10,4 (като имаш предвид че в момента в софия няма мн задръствания), маслото го сменях(4500 км след като го видя за последно) и беше черно направо, но сигурно е нормално след това, което се случи. Благодаря ти отново и се надявам да не опрем пак до теб, че те поизмъчихме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте, виждам че е доста стара тази тема но и аз имам подобен проблем с пасажерския еърбег: видях, че е разкачен и SRS лампата не свети на таблото при подаване на контакт. Диагностиката не открива никакви грешки. Под жабката има два кабела с букси разкачени и висящи, но буксите не влизат една в друга - или е имало трета присъединителна или просто не са от еърбега. Радиото не е оригинално, дали е възможно да са остстанали от смяната на радиото или просто еърбега да си е ОК, но лампата на таблото да е изгоряла? Не знам дали няма всичко това и връзка с дисплея (показващ часовника и разхода), че той въобще не може да се сменя. Пинина е 2001 година, 2.0 GDI. Ще се радвам на ако изкаже някой мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...