Премини към съдържание

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Случайно попаднах на тази фирма и я публикувам, защото не я намерих във форума ни.

 

"Invest Motors"Ltd.- Варна

 

Занимават се с продажбата на нови автомобили и оригинални резервни части Mitsubishi, сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване. Имат представителства във Варна, София, Бургас, Пловдив.

 

:) Четат ни форума и дори са публикували мнението на Светльо за историята на Мицубиши в техния раздел "Повече за Мицубиши" :D . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм а дали са искали разрешение? :icon_hmm: Поне линк да бяха сложили от къде са го взели... :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Интернет е свободно пространство и всеки може да пише теми.

Няма значение кой от кого копира. И аз съм чел историята на Мицубиши и съм я взаимствал. Важното е да си помагаме в разрешаването на проблемите с резервните части, сервизи, нови и стари автомобили. Мисля, трябва да се разбере, че фенклубовете са живата реклама на фирмата и там няма преплитане на интереси, а точно обратното. Не е необходимо да се слагат линкове кой от къде го е взел. Имайте в предвид, че японците като нация изключително много се учат от другите и в много отношения копират и доразвиват това, което са видели. Търсят приликите, а не разликите.

Като цяло не виждам проблем и всичко е в разумните граници :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...