Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Авточасти за двигатели на японски автомобили


Препоръчано мнение

:help: Занимавам се с търговия на авточасти от 10 години. Вече пет от тях съм привърженик на японските коли и продавам авточасти за двигатели на ЯПОНСКИ автомобили, джипове, бусове, ВТОРА употреба и нови - глави, блокове, валове, бутала, биели и др. Работя с контрагенти от Гърция и цените са прилични.

Доставка на Ваш адрес. Работя с клиенти и колеги от цялата страна

 

Атанас Балездров

Пловдив

тел.032/634184; 0888528537; 0896646030

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

:help: Занимавам се с търговия на авточасти от 10 години. Вече пет от тях съм привърженик на японските коли и продавам авточасти за двигатели на ЯПОНСКИ автомобили, джипове, бусове, ВТОРА употреба и нови - глави, блокове, валове, бутала, биели и др. Работя с контрагенти от Гърция и цените са прилични.

Доставка на Ваш адрес. Работя с клиенти и колеги от цялата страна

 

Атанас Балездров

Пловдив

тел.032/634184; 0888528537; 0896646030

Търся си комп. за галант 1.8i 90.-г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся си комп. за галант 1.8i 90.-г.

 

Дай ми данни за мотора на колата / кубатура, код на двигателя/ и индикацията на твоя стар компютър!

С поздрав!

Атанас Балездров

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колата е Галант 1.8i ,1990г. базов модел отвсякъде,грамекстра няма.Това е номера на компютъра който е свален преди от колата MD165144.С тоя е дошла от Холандия.А сега проверихме по рамата излизат два MD175515 I MD153669.Това е ,ако можеш да ми дадеш накаква информация,ще съм ти благодарен!

Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:help: Занимавам се с търговия на авточасти от 10 години. Вече пет от тях съм привърженик на японските коли и продавам авточасти за двигатели на ЯПОНСКИ автомобили, джипове, бусове, ВТОРА употреба и нови - глави, блокове, валове, бутала, биели и др. Работя с контрагенти от Гърция и цените са прилични.

Доставка на Ваш адрес. Работя с клиенти и колеги от цялата страна

 

Атанас Балездров

Пловдив

тел.032/634184; 0888528537; 0896646030

имаш ли дюзи за 4G93 двг - Галант 96г., 1.8, 93 кВт, Е52А ? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 година ...
  • преди 3 седмици ...
:help: Занимавам се с търговия на авточасти от 10 години. Вече пет от тях съм привърженик на японските коли и продавам авточасти за двигатели на ЯПОНСКИ автомобили, джипове, бусове, ВТОРА употреба и нови - глави, блокове, валове, бутала, биели и др. Работя с контрагенти от Гърция и цените са прилични.

Доставка на Ваш адрес. Работя с клиенти и колеги от цялата страна

 

Атанас Балездров

Пловдив

тел.032/634184; 0888528537; 0896646030

Здравей Атанасе!!! Вече цяла седмица търся комутатор в Пловдив за моето Мицубиши и не мога да намеря.Ако можеш да помогнеш с нещо пиши! Колата е Мицубиши Галант турбо бензин-1985г. 2000куб.см. ,на комутатора пише MD089738-отгоре

L 4702-на средата

E2T15272 - отдолу

Също на него,обаче релефно пише Е - 101. Ако няма точно такъв комутатор за този модел може ли да стане от друг автомобил-взаимно заменяем?Благодаря ви предварително!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

:help: Занимавам се с търговия на авточасти от 10 години. Вече пет от тях съм привърженик на японските коли и продавам авточасти за двигатели на ЯПОНСКИ автомобили, джипове, бусове, ВТОРА употреба и нови - глави, блокове, валове, бутала, биели и др. Работя с контрагенти от Гърция и цените са прилични.Доставка на Ваш адрес. Работя с клиенти и колеги от цялата страна Атанас БалездровПловдивтел.032/634184; 0888528537; 0896646030

Колега търся блог за Мицубиши Спейс Вагон 2.0тд 1995г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...