Премини към съдържание

Едно кръгче ? :)


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!!! Две години имах Каризма 1.9ТД и днес е продадох, голяма е патих с нея. 3 смени на гарнитура на главата, загряваше голям екшън беше. Иначе беше добро автомобилче, като возия и общо представяне всичко беше тип-топ. Сега се замислям за Galant 2.0 136k.c.след 1998г. Обаче има проблем не съм карал нито съм се возил в такъв звер.

Ако някой член на форума има желание да ми покаже колко върви колицата му, с удоволствие ще се повозя и ще си платя бензина. Пък, ако даде за едно кръгче ще е идеално. Благодаря предварително. Живея в гр.София кв.Лозенец, събота и неделя съм свободен. Ако има ентусиасти могат да звъннат 0894723093

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, почти всяка неделя в 15 ч. на НИМ се събират колегите. Следи темите в "Срещи на клуба", няма да ти откажат да се повозиш, че и да покараш! Истинско Мицубиши......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!!! Две години имах Каризма 1.9ТД и днес е продадох, голяма е патих с нея. 3 смени на гарнитура на главата, загряваше голям екшън беше. Иначе беше добро автомобилче, като возия и общо представяне всичко беше тип-топ. Сега се замислям за Galant 2.0 136k.c.след 1998г. Обаче има проблем не съм карал нито съм се возил в такъв звер.

Ако някой член на форума има желание да ми покаже колко върви колицата му, с удоволствие ще се повозя и ще си платя бензина. Пък, ако даде за едно кръгче ще е идеално. Благодаря предварително. Живея в гр.София кв.Лозенец, събота и неделя съм свободен. Ако има ентусиасти могат да звъннат 0894723093

Комшо, ела утре да ти покажа точното копие на твоя така желан автомобил..........пък и можеш да поразгледаш и много други Галанти и коли ,които са при мен.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Комшо, ела утре да ти покажа точното копие на твоя така желан автомобил..........пък и можеш да поразгледаш и много други Галанти и коли ,които са при мен.............

Благодаря за предложението. Обещавам да мина,ако си още в сервиза към 8ч. Ще звънна предварително.

 

Колега, почти всяка неделя в 15 ч. на НИМ се събират колегите. Следи темите в "Срещи на клуба", няма да ти откажат да се повозиш, че и да покараш! Истинско Мицубиши......

Нещо немога да се ориентирам в ситуацията. Къде е това НИМ и ще отида в неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо немога да се ориентирам в ситуацията. Къде е това НИМ и ще отида в неделя.

 

Национален Исторически Музей - Карта

 

Ето тук ако въведеш твоя адрес ще ти начертае и маршрутче до там :drive:

Аз и още един нов колега също мислиме да ви посетиме - дано се гостоприемни към новодошлите :rulez:

Редактирано от vhsmoker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...