Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Още един собственик на Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте.

От скоро притежавам Mitsubishi Space Star, 1.9 DID 2004г.

Така че, привет на всички колеги!!!

 

Изглежда добра колица, дано да ми служи вярно.

Засега съм сменил масла и филтри, скоро ще сменя и ремъците.

Имах един инцидент - както си карах и изведнъж почти престана да реагира на подаването на газ. Набираше извънредно трудно - от 102 коня 100 умряха :icon_doh: . Спрях на място за малко и като тръгнах пак, се беше оправило. Отидох в Ратола, почистиха EGR клапана и след това нямаше проблем. Някой от вас имал ли е подобни премеждия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито много безаварийни километри!

Странен дефект, на мен лично не ми се е случвало, но аз карам от 2 месеца звездичката. Колкото повече я карам толкова повече ми харесва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От скоро притежавам Mitsubishi Space Star, 1.9 DID 2004г.

Така че, привет на всички колеги!!!

 

Изглежда добра колица, дано да ми служи вярно.

Засега съм сменил масла и филтри, скоро ще сменя и ремъците.

Имах един инцидент - както си карах и изведнъж почти престана да реагира на подаването на газ. Набираше извънредно трудно - от 102 коня 100 умряха :icon_doh: . Спрях на място за малко и като тръгнах пак, се беше оправило. Отидох в Ратола, почистиха EGR клапана и след това нямаше проблем. Някой от вас имал ли е подобни премеждия?

Честито, колега!

Ако я поддържаш добре, ще ти служи повече от добре :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Нямал съм такъв проблем, защото карам бензин :drive: Дизелът е на Рено, а аз съм малко резервиран към френското :icon_box:

Хиляди безаварийни километри ти пожелавам :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията.

Разпитах тук-там за това, което се случи и ми казаха, че вероятно компютърът е отчел грешка някъде в тракта на този ЕГР клапан и е "въвел" автомобила в нещо като "сервизен режим". Режим, в който ти се позволява да се дотътриш до най-близкия сервиз с 30-40 км/ч, като същевременно се предпазва мотора от по-големи поразии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...